Як повісити карту на стіну.

Декор приміщення - відповідальне завдання. Адже саме він створює неповторну атмосферу в будинку. В ідеальному варіанті оформлення інтер'єру повинно бути не тільки естетично приємним, але і функціональним. Наприклад, стіни можна прикрасити картами - це нагадуватиме про подорожі, а заодно допоможе підтягнути знання з географії.
Вам знадобиться
  • Карта
  • Дриль або шуруповерт
  • Дюбелі
  • Цвяхи або саморізи
Інструкція
1
Атмосфера будинку складається з дуже багатьох речей, але головним з них залишається інтер'єр. Від того, в якому стилі буде декоровано житло, залежить - в якому настрої тут перебуватимуть мешканці, чи буде їм комфортно і затишно. Але думати виключно про красу рішень не надто доцільно. Краще, якщо кожна деталь буде нести в собі ще й корисне навантаження. Наприклад, можна оформити кімнату в дусі подорожей. Розставити сувеніри, привезені з собою колись, розвісити фотографії відвіданих місць і, звичайно, добре оформлену карту . Вона буде не тільки нагадувати про минулі поїздки, а й допоможе підтримувати свої пізнання в географії на належному рівні.
2
Повісити карту на стіну нескладно. Як правило, вони виконані з щільного паперу, а значить - володіють малою вагою. Але незважаючи на це, карту на стіні потрібно вішати як слід - приколоти канцелярськими кнопками буде недостаточно.Виберіте місце для карти. Краще, щоб воно було достатньо освітлене. Потім визначте висоту - Ваш погляд повинен знаходитися посередині майбутньої карти або трохи вище.
3
Щоб повісити карту на стіну, найкраще скористатися дюбелем із закріпленим ньому цвяхом або саморезом. Це найбільш надійний і в той же час щадний стіну спосіб крепленія.С допомогою дрилі просвердлите отвір в стіні, відповідне довжині дюбеля. Потім акуратно, обертальними рухами вставте дюбель. Якщо карта виконана на недостатньо щільному папері - її краще повісити на двох тримачах в верхніх углах.Осторожно виконайте отвори для держателів в карті, намагаючись, щоб вони не припадали на її важливі та особливо інформативні ділянки. Прикладіть карту до стіни так, щоб отвори в ній співпадали з дюбелями. Акуратно закріпіть її цвяхами або саморезамі.Отлічний елемент декору готовий!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NkCJiyPFUS4
Зверніть увагу
Карту краще розміщувати так, щоб її можна було розглянути зблизька.
Корисна порада
Використовуйте дюбелі - вони допоможуть уберегти стіну від руйнування.