Як записати ефір з радіо. Як дізнатися аудіо потік з радіо.

Багато меломанів люблять слухати радіо в Інтернеті. Це зручно - багатий вибору радіо станцій на будь-який смак і не треба відходити від комп'ютера. Але для того, щоб записати радіо ефір, одного інтернет-браузера буде недостатньо. Добре, що на сьогоднішній день є відмінні вирішення цього питання. І при цьому абсолютно безкоштовно.
Інструкція
1
Для того, щоб записати ефір з радіо , найкраще скористатися програмою-аудіо плеєром з гнучкими настройками захоплення аудіо-потоку. Існує безліч програм, як платних, так і безкоштовних, проте іноді безкоштовні рішення нітрохи не поступаються своїм платним аналогам. Однією з таких програм є плеєр AIMP і далі буде розглянута робота з цим продуктом.
2
Записати радіо - ефір за допомогою плеєра можливо лише в тому випадку, якщо у вас є файл радіо потоку з розширенням .pls Якщо у вас виникають труднощі при виборі джерела подібних файлів, то, приміром, можна зазирнути на сайт "radio akado". На ньому, як і на безлічі інших подібних йому сайтів ви знайдете безліч плейлистів радіо станцій самої різної спрямованості.
3
Скачайте файл .pls в будь-яку зручну для вас директорію.
4
Запустіть AIMP. У лівому верхньому куті знайдіть значок у формі гайкового ключа і клацніть по ньому. Ви відкриєте меню налаштувань плеєра. Перейдіть в пункт «Потокове аудіо».
5
Виберіть папку для збереження музичних файлів з радіо ефір ом.Укажіте найбільш прийнятний для вас формат аудіофайлу. За замовчуванням встановлений формат "WAVE" - він не має стиснення і якість звуку таке ж, як і в оригіналі, але при цьому збережені файли будуть найбільш об'ємними порівняно з іншими варіантами.
6
Перейдіть в пункт меню «Гарячі клавіші» і в списку справа знайдіть рядок «Захоплення радіо (вкл/викл)». Призначте зручні вам клавіші для включення запису радіо . Тисніть кнопку «Застосувати», після чого можна закрити вікно налаштувань.
7
Помістіть файл .pls в плей-лист програми AIMP шляхом «перетягування» його мишею.
8
Натисніть на кнопку відтворення файлу, після чого плеєр почне відтворювати потік радіо ефір а. Коли вам захочеться почати запис, то просто використовуйте вказану раніше для цього комбінацію клавіш. Для припинення відтворення повторно натисніть ті ж самі кнопки.