Як намалювати Мінотавра.

Мінотавр - персонаж грецької міфології - наполовину бик, наполовину людина. Він був народжений Пасіфаєю, дружиною царя Міноса, від посланника Посейдона - білого бика. Голова, хвіст і ноги чудовиська - бичачі, а тулуб і руки - людські. Це войовничий персонаж зі зловісним виразом морди, загрозливим виглядом рогів, масивним м'язистим тілом і потужними ногами з широкими копитами. Нижня частина тіла Мінотавра , шия і голова покриті грубою шерстю. Він часто зображується з елементами військової екіпіровки - холодною зброєю, щитом і т.п.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - олівець, ластик;
  • - фарби (гуаш або акрилові).
Інструкція
1
Розташуйте лист вертикально, оскільки Мінотавр пересувається на ногах. Продумайте позу, в якій буде зображено чудовисько. Проведіть легку осьову лінію, якою передайте рух і напрямок фігури від голови до копит. Відзначте поперечними рисами лінії плечей і таза.
2
Пропорції Мінотавра приблизно такі ж, як і в людини, але він має більш масивну голову і широку бичачу шию. Подовжені руки з надмірно розвиненою мускулатурою надають його образу войовничості.
3
Схематично накидайте основні частини фігури Мінотавра . У верхній частині лінії зобразите коло - голову. Її висота становить 1/8 зростання чудовиська. До нижньої половині кола прірісуйте округлений прямокутник - основу широкої носової частини морди бика, а також позначте лінію масивної нижньої щелепи. Від голови в обидві сторони намалюйте дві дуги - схематичні роги.
4
Нижче, в області грудей, намалюйте велике коло - грудна клітка повинна бути дуже широкою. Під нею розмістіть один над іншим два кола приблизно вдвічі менше - це основа нижньої частини торсу і таза.
5
З боків великого кола намалюйте гуртки-біцепси. Лініями, що виходять із цих гуртків, покажіть положення обох рук Мінотавра . Відзначте згини ліктьових суглобів невеликими кружечками, а масивні кисті рук - квадратами з округленими кутами.
6
Від нижньої окружності, схематично зображує таз, проведіть лінії ніг міфологічного людинобиком. Його колінні суглоби мають складну подвійну форму: спочатку нога йде, як у людини і переходить в звичайне коліно, але потім йде «злам» і далі ноги згинаються назад, як у биків, як би утворюючи другу, бичаче, коліно. Зобразіть їх схематично у вигляді зигзагоподібної «блискавки» .На трьох її вигинах намалюйте кружечки, необхідні для подальшого малювання форм тіла Мінотавра . Закінчите лінію ніг двома широкими трапеціями - схематичними копитами, завдяки яким чудовисько дуже стійко тримається на ногах.
7
Спираючись на намальовану схему і її вузлові точки, намалюйте фігуру Мінотавра . Додатковими лініями додайте деталі: риси морди, пальці на руках, розділені копита, лінії розвиненою мускулатури, елементи екіпіровки. Ластиком зітріть непотрібні лінії.
8
На закінчення надайте шерстистого текстуру загривку, шиї, підборіддя, нижньої частини ніг. Домалюйте більш тонкі деталі образу. Розфарбуйте Мінотавра , використовуючи кольору темної шкіри і чорної або бурою вовни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_skbDnDBbTQ