Як зробити коробку для сабвуфера.

Якісна акустична система автомобіля - дороге задоволення. Але деякі її компоненти можна зробити самостійно, наприклад, зібрати коробку для сабвуфера.
Вам знадобиться
  • - багатошарова фанера;
  • - клей ПВА;
  • - саморізи;
  • - герметик;
  • - ковролін;
  • - електричний лобзик;
Інструкція
1
Насамперед виберіть форму сабвуфера, коробку для якого ви хочете сконструювати. Існують декілька видів «сабов»: закритий тип, сабвуфер з фазоінвертором, смуговий тип, «саб» з додатковим радіатором. Найпоширеніший тип сабвуфера - це закритий тип.
2
Коли ви визначилися з типом, скачайте програмне забезпечення JBL SpeakerShop. Відкрийте модуль Enclosure module. У діалоговому вікні виберіть геометричну форму сабвуфера, наприклад, Prism slanted front, і введіть параметри багажника. Програма автоматично розрахує розміри корпусу майбутнього "саба".
3
Візьміть аркуш багатошарової фанери і нанесіть розмітки бічних стінок корпусу. За допомогою електричного лобзика виріжте їх. З'єднайте стінки корпусу за допомогою клею ПВА, а потім прикрутіть саморізами, з кроком в 5 см. Дочекайтеся, поки висохне клей. Утворилися щілини між стінками заповніть герметиком. Його надлишки видаліть ножем.
4
Заповніть корпус майбутнього «саба» водою і перевірте на наявність протікань. Корпус сабвуфера повинен бути герметичним, щоб досягти високого якість звуку. Злийте воду і замажте повторно дефекти і щілини герметиком. Обов'язково просушіть феном корпус.
5
Позначте місце розташування динаміка і виконайте отвір електричним лобзиком. Краї отвору обробіть шліфувальною машинкою, щоб надалі не пошкодити динамік. Також виконайте отвір під дроти.
6
Обтягніть корпус ковроліном і приклейте його за допомогою силіконового клею. Краю накладайте внахлест. Після висихання обріжте верхній край. У вас вийде акуратний і непомітний шов.Коробка під сабвуфер готова.