Як зробити флюгер.

Протягом вже багатьох століть прикрашають будинок і допомагають завжди бути в курсі напрямку вітру встановлені зазвичай на дахах будинків флюгери. Якщо ви хочете зробити флюгер і собі, то вам потрібно знати деякі тонкощі його виробництва і установки.
Інструкція
1
Флюгер собою являє металевий прапорець з противагою. Цей прапорець під дією вітру повертається, і дозволяє нам визначити його напрямок. Більш точно визначити напрямок вітру допоможе установка на флюгер троянди вітрів.
2
Середній розмір стандартного флюгера становить 400х800х70 мм для дому. Для альтанки можна взяти флюгер і поменше. Складаються флюгери з осі або стійки, флюгарки і троянди вітрів.
3
Стійку флюгера можна зробити з невеликого відрізка труби довжиною 12,5 см і до 1,5 см в діаметрі. У верхній частині стійки нарізається різьба, в нижній частині закріплюється підшипник. До даху флюгер може кріпитися сталевими смугами, фиксируемими на бічній стороні стійки. Кріплення смуг не повинно заважати вільному обертанню флюгера.
4
Кришка корпусу флюгера робиться зі сталевої заготовки, що має внутрішнє різьблення. Верх флюгера можна прикрасити трояндою вітрів - тонкими металевими трубочками, що вказують на сторони світу. Нагорі флюгер може накриватися захисним ковпаком.
5
Сам флюгер можна зробити з нержавійки у формі тварини або людини, або просто якогось предмета або фігури. Потім вийшла, фігурка кріпиться болтами або приварюється в самому верху до труби стійки.
6
Установка флюгера вимагає наявність металевого кронштейна, дрилі зі свердлом по металу, Заклепочники з комбінованими заклепками, Леркі, шайби з гайкою, гайкового ключа і прогонки і складається з декількох етапів.
7
В ковпак труби по діагоналі кріпиться металева смуга-розкіс (2 мм завтовшки). Ця смуга з кожного кінця на кілька сантиметрів загинається. Далі кріпиться кронштейн за допомогою Заклепочники з комбінованими заклепками.
8
Дрилем в ковпаку сверлится отвір діаметром, рівним діаметру стрижня флюгера. На кінці стрижня нарізається леркою різьба. Краще це зробити завчасно.
9
Далі в отвір ковпака вставляється вісь флюгера, а зверху надівається шайба і накручується гайка. Стержень слід закручувати в розкіс, після чого потрібно зорієнтувати розу вітрів відносно сторін світу. Допоможе в цьому компас.
10
Ще одна гайка з шайбою накручується на інший кінець стрижня флюгера. Це забезпечити щільне закріплення флюгера щодо раскоса. На цьому роботу по установці флюгера можна вважати закінченою.