Як відзначити Новий рік на роботі.

Череда ново гідного вечірок починається з корпоративного заходу. Масштабність торжества на робочому місці визначається керівництвом. Якщо наприкінці року фінанси компанії не «співають романси», то клопоти з організації свята можна доручити професіоналам - агентствам індустрії розваг. Але, якщо прийнято рішення економити, то підготовка повністю лягає на плечі самих співробітників. І тоді важливо правильно розподілити сили і засоби.
Інструкція
1
Отримайте згоду керівника. Як правило, перші думки про зустріч Нового року виникають в колективі вже до кінця осені. Вловивши загальний настрій, беріть на підтримку пару колег і вирушайте до начальника. Тільки він може прийняти остаточне рішення про форму, місце і час проведення корпоративу. Крім того, без підпису керівника бухгалтерія не виділить грошей на підготовку.
2
Створіть ініціативну групу. Включіть в неї веселих, енергійних, розумних, талановитих, артистичних. Словом, кожному співробітнику знайдіть завдання з силам і здібностям. Ваші колеги повинні заздалегідь знати, хто вішає гірлянди, а хто сервірує фуршетний стіл. Роль ведучого доручіть співробітнику, який володіє великим словниковим запасом, добре поставленою мовою і вміє швидко реагувати на нестандартні ситуації.
3
Продумайте формат передноворічного заходу. У молодіжних компаніях вдало проходять тематичні вечірки: гангстерський Новий рік, Новий рік у стилі диско, тропічний Новий рік і т.д. Для різновікової колективу оптимальним варіантом стане маскарад. Зовсім необов'язково для цього перевтілюватися в представників лісової фауни. Досить буде ефектних масок і доповнень у вигляді головних уборів і рукавичок.
4
Напишіть сценарій свята. Залежно від основної теми задайте центральну інтригу вечора. Нехай, наприклад, злі конкуренти викрадуть ключ до сердець клієнтів. І весь вечір «Шерлок Холмс» вашої компанії будуть вирішувати ребуси і проходити конкурсні завдання, які наближають їх до розгадки. Знайти заповітний ключ повинен, звичайно ж, шеф. Зв'яжіть ідею свята з діяльністю компанії в році, що минає, ожививши її популярними корпоративними жартами, історіями і прикметами.
5
Включіть в сценарій привітання та нагородження. Нехай на початку вечора керівник задасть тон заходу, коротко підвівши підсумки року і відзначивши кращих співробітників. Надалі членам колективу надайте можливість виголосити власні святкові промови. Прочитайте вголос поздоровлення, отримані від клієнтів і партнерів.
6
Підберіть музичний супровід вечірки. Запишіть композиції на окремий диск в тій послідовності, в якій вони будуть звучати. Тоді вам не доведеться витрачати час на пошук мелодії.
7
Визначте місце - невеликий «п'ятачок» - для танців. Це не обов'язково, але бажано. Колеги будуть вам вдячні за можливість продемонструвати почуття ритму. Може бути, ви навіть влаштуєте імпровізований танцювальний конкурс.
8
Приготуйте подарунки. Нехай це будуть невеликі, але оригінальні штучки, однакові для всіх співробітників. Не забудьте і про призи за перемогу в ново гідного конкурсах.
9
Прикрасьте офіс. У залі, де проходитиме основна частина заходу, встановіть столи і стільці, забезпечивши зручний прохід. Розвісьте новорічну атрибутику - гірлянди, ялинкові кулі, сніжинки. Якщо зустрічаєте Новий рік в певному стилі, оформлення має йому відповідати.
10
Накрийте святковий стіл. Для офісної вечірки ідеальним варіантом стане фуршет. Частина страв можна замовити в кафе, частина приготувати силами жіночої частини колективу. Обмежте алкогольну складову традиційним легкими напоями - шампанським і вином.
11
Слідкуйте за розвитком свята відповідно до плану. Безумовно, відступи можливі, але загальний настрій не повинен виходити з-під контролю ведучого.
12
В кінці вечора подбайте про те, щоб офіс придбав звичайний доглянутий вигляд. Нехай вранці про відмінний святі вам і вашим колегам нагадують фотографії, а не гори порожніх пляшок і брудних тарілок.
Зверніть увагу
Святкування корпоративного Нового року - частина робочого процесу. Не захоплюйтеся алкоголем, не фліртуйте з колегами, не перебивайте шефа.
Корисна порада
Дрес-код новорічної вечірки потрібно оголосити заздалегідь, щоб у співробітників була можливість підготуватися.