Як оформити візу в Америку.

Америка здавна притягує до себе туристів. Сьогодні подорожі відбуваються з різними цілями. Але для будь-якої поїздки необхідні відповідні документи і найважливішим з них вважається віза. Без неї ви ні за що в країну не потрапите. Для різних держав оформляються різні візи, які між собою відрізняються ще й за метою відвідування.
Інструкція
1
Почати збирати необхідні документи для відкриття візи в Америку стоїть за два-три місяці.
2
У набір документів, необхідних для її відкриття, входять: - паспорт; - закордонний паспорт і старі закордонні паспорти; - спеціальна анкета англійською мовою; - дві кольорові фотографії; - довідка з місця роботи із зазначеним окладом, посадою і стажем та копія трудової книжки; - документи про право володіння нерухомістю; - виписка з банку про наявність відкритого валютного рахунку; - свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дітей; - запрошення від приймаючої сторони; - якщо запрошення відсутня, то необхідно надати заздалегідь документи, що підтверджують бронь в готелях США.
3
Необхідно доставити документи в посольство і записатися на співбесіду. Вам доведеться витратити час у чергах. Також слід оплатити всі консульські збори.
4
Перед співбесідою у посольстві все подвергаютс обов'язкової дактилоскопії (зняття відбитків пальців).
5
Ви проходите в посольстві Америки співбесіду на візу. На інтерв'ю кожен заявник повинен зуміти довести візовому офіцерові відсутність імміграційних намірів.
6
Якщо все пройшло успішно, то вам скажуть, що ви через три дні отримаєте паспорт з візою.
Зверніть увагу
Кожна держава висуває свої вимоги при відкритті візи. Отримати візу до Америки дуже складно. Багато людей, які намагалися самостійно пройти всі процедури отримання візи, в цьому переконалися. Гігантські черги на запис, заповнення складних анкет, тривалий час розгляду - це далеко не всі труднощі, з якими стикається людина, що бажає отримати візу. Для її відкриття не достатньо лише зібраного пакету необхідних документів. Остаточне рішення чи відкривати візу приймає посольство, в якому потрібно пройти співбесіду.
Корисна порада
Вирушаючи в подорож через турфірму, ви перекладаєте на них всі турботи про візу, квитках, проживання і харчування. Вам дають путівку, за якою ви вільно відправляєтеся в поїздку. Але як тільки доходить до самостійного оформлення візи, багато хто стикається з серйозними проблемами.