Як розпізнати мідь.

Природна мідь дуже пластичний і ковкий матеріал. Але, разом з тим, вона відрізняється високою міцністю. Доданий в сплави, цей метал підвищує їх стійкість до стирання. Мідь володіє рядом характерних властивостей, за якими її можна відрізнити від інших металів.
Вам знадобиться
  • Мідний дріт, виріб з бронзи, гаряча вода, кухонна сіль, сталевий стрижень, вимірювач теплопровідності, газовий пальник, питна вода
Інструкція
1
Мідь має характерний червонувато-рожевий цвет.По своїй пластичності цей метал перевершує всі інші. Мідний дріт легко зігнути навіть руками.
2
Дуже важливо вміти відрізняти мідь від бронзи.Для цього необхідно зачистити мідний дріт і опустити її в гарячу солону воду на 5 хвилин. Теж саме треба зробити і з передбачуваним виробом з бронзи.После впливу гарячого соляного розчину, мідь набуде більш темний відтінок.
3
Якщо мідний дріт залишити під відкритим небом на тривалий час, то можна спостерігати, як вона ізменітся.Медь володіє власним захисним властивістю. При тривалому впливі атмосферних явищ, вона покривається захисною плівкою зеленуватого кольору - патиною. Плівка оберігає мідь від корозії.
4
Порівняно зі сталлю, мідь володіє вищою теплопроводностью.Для того, щоб це побачити, необхідно нагріти мідний дріт і сталевий стрижень. Потім треба оцінити результати за допомогою вимірювача теплопровідності.
5
При нагріванні на відкритому повітрі, мідь змінює свій цвет.Еслі мідний дріт нагріти над газовим пальником на повітрі, спочатку вона потьмяніє. Потім мідь буде темніти, до придбання чорного кольору.
6
Якщо у питній воді багато міді, то вода має ярок виражений металевий смак. Саме надлишок міді визначає такі органолептичні властивості H2O.Такая вода шкідлива для здоров'я, оскільки мідь в великих кількостях - токсічна.Умело використовуючи властивості міді, можна застосовувати її в різних областях.
Зверніть увагу
Червонуватий відтінок золота обумовлений додавання в нього меді.В ювелірній справі часто використовуються такі сплави для збільшення міцності виробів до деформацій і стирання.
Корисна порада
Мідь - метал малоактивний. В сухому повітрі вона не окислюється і не змінює колір. Тому розпізнати мідь в таких умовах слід за іншими ознаками.