Як розібрати пральну машину Ardo.

Сучасна пральна машина - це складний технічний пристрій, і намагатися її відремонтувати самостійно - заняття дуже ризикована. Будь-яка серйозна поломка машини передбачає виклик майстра-професіонала з сервісного центру. Але якщо ви впевнені в своїх силах або, з яких-небудь причин, не маєте можливість викликати майстра можна спробувати розібрати машину і самостійно діагностувати і усунути поломку.
Вам знадобиться
  • плоска і хрестоподібна викрутки, гайкові ключі на 19 і на 8/9, кусачки, плоскогубці, довгі відігнуті плоскогубці, клещідля самозатягуються хомутів, сервісний гачок, ломик
Інструкція
1
Викрутіть гвинти верхня панель машини прикріплена до кожуха.
2
Підніміть задню частину панелі і посуньте панель у напрямку до задньої стінки машини. Панель повинна від'єднатися від кожуха.
3
Зніміть верхню панель.
4
Видаліть розподільник миючих засобів.
5
Відверніть хрестоподібної викруткою гвинти, якими ящик розподільника кріпиться до передньої панелі.
6
Посуньте ліву частину панелі управління на 90 градусів, при цьому притримуючи її праворуч рукою. Переконайтеся, що панель відчепилася від монтажного кріплення.
7
Візьміть сервісний гачок. Вставте його довгий кінець в отвір висувного ящика, а інший кінець закріпіть на боковій стінці вашої пральної машини. Підвісьте на нього панель, розгорнувши її на 180 градусів.
8
Відверніть гвинти, за допомогою яких сервісна панель кріпиться до бічних стінок машини.
9
Акуратно відокремте сервісну панель за допомогою ломика.
10
Відкрийте дверцята пральної машини.
11
Зніміть передню частину хомутика дверцята люка, використовуючи плоску викрутку.
12
Відчепіть манжету від передньої панелі машини.
13
Відверніть гвинти, що фіксують передню і бічні панелі машини, за допомогою хрестоподібної викрутки.
14
Демонтуйте передню панель машини.
15
Ослабьте хомут на шлангу, що йде від клапана рециркуляції до бака, за допомогою плоскогубців. Після цього, зніміть шланг з розподільника.
16
Зніміть хомут.
17
Ослабьте хомутик на шлангу, що йде від ємності прессостата
18
Від'єднайте шланг від прессостата і зніміть його з манжета дверцята машини.
19
Ослабьте манжети на баку, використовуючи викрутку Philips.
20
Зніміть з бака хомут манжети.
21
Відчепіть манжету від дверцят люка і зніміть її з барабана пральної машіни.Ваша пральна машина розібрана.
Зверніть увагу
Перед тим, як розібрати пральну машину не забудьте відключити її від електромережі, каналізації та водопровода.Для зняття забарвлених сервісних панелей застосовуються тільки дерев'яні або пластикові ломики.
Корисна порада
У кожній моделі пральної машини є свої конструктивні особливості і, як наслідок, відмінності в процедурі розбирання.
При самостійному ремонті пральних автоматичних машин слід пам'ятати, що порядок їх розбирання залежить від марки і моделі агрегату. Для визначення послідовності дій необхідно взяти за зразок якусь конкретну пральну машину. Наприклад, машину з вертикальним завантаженням білизни.
Вам знадобиться
  • - плоска викрутка;
  • - пассатижи;
  • - гайковий ключ
Інструкція
1
Викрутіть чотири кріпильних болта, розташованих на задній панелі машини і демонтуйте бічні стінки.
2
Встановіть ручки регулювання температури і перемикання режимів у вихідне положення. Відкрутіть фіксуючий болт на панелі управління. Акуратно притисніть засувки декоративної кришки передньої панелі, використовуючи плоску викрутку. Підніміть і демонтуйте кришку.
3
Відкрутіть два болти, розташованих з боків фасадної панелі. Стисніть за допомогою щипців і утопите засувку, до якої прикріплений джгут кабелів. Розтисніть фіксатори за допомогою плоскої викрутки і демонтуйте передню панель пральної машини.
4
Натисніть на пластикові фіксатори дозатора миючих засобів і витягніть його з машини.
5
Зігніть ущільнювальну гуму, відкрутіть болти кріплення кришки бака і демонтуйте її. Зніміть кільцеву пружину за допомогою плоскої викрутки і витягніть ущільнювач. Дістаньте заглушки шарнірів дверцят, використовуючи шлицевую викрутку. Демонтуйте дверцята.
6
Витягніть шнур тяги з гнізда, відкрутіть чотири болта кріплення кришки бака. Натисніть на засувки, розташовані на задній панелі машини, і трохи підніміть кришку. Вийміть 2 трубки, що знаходяться з правого боку і відкиньте кришку бака.
7
Відкрутіть кріпильні болти верхньої частини бака, а також гвинти на лівій хрестової опорі.
8
Зніміть клиновидний ремінь зі шківа. Відкрутіть фіксуючий болт і вийміть шків барабана.
9
Відкрутіть верхні болти правої хрестовини. Підніміть верхню частину бака за допомогою шліцьовій викрутки. Повторіть процедуру з лівої сторони.Демонтіруйте верхню частину бака.
10
Відкрутіть болти підсилювальної планки, звертаючи увагу на їх маркування. Римські цифри вказують на порядок загвинчування болтів. Отвинтите кріпильні болти з боків і під планкою несучої хрестовини з двох сторін пральної машини. Демонтуйте несучі хрестовини.
11
Вийміть ущільнювач з гнізда. Натисніть на пластикові фіксатори, розташовані по баках бака і витягніть барабан.
12
Вийміть фільтри. Демонтуйте кришку гідростата за допомогою шліцьовій викрутки. Зніміть клеми з Тена і відкрутіть фіксуючий гвинт за допомогою гайкового ключа. Дістаньте нагрівальний елемент.
13
Зніміть роз'єми електродвигуна, відкрутіть гвинти кріплення до шасі та вийміть електромотор.
14
Від'єднайте електричні клеми зливного насоса, відверніть болти кріплення і дістаньте насос.
15
Зніміть клапан затоки води, знявши його клеми і захисну кишку.Ваша пральна машина повністю розібрана.