Як поміняти зливний шланг в пральній машині. Як чіпляти шланг до пральної машини.

Принцип заміни зливного шланга ідентичний, практично, для всіх моделей пральних машин. Зливний шланг кріпиться в корпусі машини, а значить для його заміни потрібно отримати туди доступ. Основною відмінністю є те, що в залежності від конструкції машини, доступ до зливного шлангу можливий або через днище, або через передню, задню або бічну панелі.
Вам знадобиться
  • круглогубці, викрутка
Інструкція
1
Заміна зливного шланга в машинах Ariston, Indesit, Ardo, Samsung, Beko, LG, Candy, WhirpoolВ цьому типі пральних машин доступ до зливного шлангу можливий через дніще.Отсоедініте цокольну панель, злийте рештки воду і викрутити фільтр. Потім, викрутити болти на яких кріпиться «равлик» і від'єднайте її від корпусу машини. Послабивши хомут круглогубцами, від'єднайте зливний шланг спочатку від системи зливу, а потім від корпусу. Підключіть новий шланг і зберіть машинку.
2
Заміна зливного шланга пральних машин Zanussi і ElectroluxВ цьому типі пральних машин доступ до зливного шлангу можливий тільки через задню панель машіни.Викрутіте гвинти кріплення, що знаходяться на задній стінці машини, і зніміть верхню кришку. Викриття болти кріплення задньої стінки. Потім, від'єднайте кріплення впускного клапана і зніміть задню стінку машини. Злийте залишки води. Ослабьте хомут і від'єднайте зливний шланг від зливної системи і корпуса.Подсоедініте новий шланг і зберіть машинку.
3
Заміна зливного шланга пральних машин Bosch, AEG і Siemens.В даному типі пральних машин доступ до зливного шлангу можливий через передню стенку.Сніміте хомут і від'єднайте манжету люка від передньої стінки машини. Вийміть розподільник миючих засобів. Від'єднайте нижню декоративну панель і злийте залишки води. Викриття болти кріплення і демонтуйте передню панель Отсоедините дроти від блокування люка. Зніміть хомут з кріплень шланга , від'єднайте шланг від системи зливу і корпуси, і виведіть його назовні. Вставте новий шланг і затисніть його хомутом. Проведіть шланг по стінках, прикріпіть до корпусу і виведіть назовні.
4
Заміна зливного шланга на пральних машинах з вертикальною загрузкой.В даному типі пральних машин доступ до зливного шлангу можливий через бічну стенку.Викрутіте болти кріплення, посуньте та демонтуйте бічну панель. Ослабьте і зніміть хомут, від'єднайте шланг і витягніть його назовні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Sv9EZDyjLf8
Зверніть увагу
Перед заміною шланга необхідно відключити пральну машину від мережі, водопроводу і каналізації.
Корисна порада
Перед тим як від'єднувати зливний шланг, необхідно запам'ятати його положення.
Поломка пральної машини для кожного є серйозною проблемою і передбачає виклик майстра. В деяких випадках ви можете самостійно визначити й усунути поломку. При пошкодженні зливного шланга пральної машини для його заміни потрібно отримати доступ всередину її корпусу. Гофрований зливний шланг кріпиться всередині машини, біля зливного насоса. Він проходить по стінках корпусу і виходить назовні через задню стінку, у верхній або нижній частині.
Інструкція
1
Принцип проведення заміни зливного шланга ідентичний у більшості пральних машин. Наприклад, щоб замінити зливний шланг на машині AEG, Bosch і Siemens спочатку зніміть передню стінку, оскільки підібратися до кріплення зливного шланга у перерахованих пральних машин можливе тільки таким способом.
2
Для цього зніміть хомут і від'єднайте манжету люка від передньої стінки. Акуратно витягніть дозатор.Отсоедініте декоративну панель в цокольній частині. Злийте залишки води через фільтр насоса. Досить підкласти під нього ганчірку. Викриття гвинти, які забезпечують кріплення передньої стінки до корпуса пральної машини.
3
Передня стінка закріплена трьома болтами, один з яких знаходиться у верхній частині, а два - у нижній. Відведіть трохи на себе нижню частину стінки, сместите її вниз і від'єднайте на 5-7 см всю стінку. Від'єднайте дроти від блокування люка, яка знаходиться на стінці.
4
Тепер, отримавши доступ до внутрішнього простору пральної машини, ви можете приступити до самої заміні зливного шланга . Для цього зніміть хомут з кріплення зливного шланга і від'єднайте шланг від системи зливу. Намагайтеся запам'ятати місця кріплення шланга . Від'єднуйте від стінок корпусу і виведіть назовні.
5
Щільно вставте новий шланг на місце кріплення старого і затисніть його хомутом. Пропустіть шланг по стінках, виробляючи його кріплення до корпусу, і виведіть назовні. До системи каналізації підключіть вивідний кінець шланга і перевірте обидва кінці на герметичність. Проведіть збірку передньої стінки в зворотному порядку.
6
Зробити заміну зливного шланга пральних машин Ariston, Indesit, Ardo, Samsung, Beko, LG, Candy, Whirpool можна, отримавши доступ через днище; Electrolux і Zanussi - через задню стінку; на вертикальних пральних машинах досить зняти бічну стінку.