Як збільшити тиск води.

Якщо у водопроводі недостатнє тиск води, встановіть спеціальну підкачувати станцію. У разі нерівномірного тиску, наприклад, його зменшення при підвищеному вживанні води, встановіть спеціальний гідроакумулятор. У загальному випадку тиск води можна збільшити, збільшивши висоту її стовпа над краном.
Вам знадобиться
  • Вам знадобиться насосна станція, гідроакумулятор з додатковою ємністю, резервуар для води.
Інструкція
1
Збільшення тиску води у водопроводі. Щоб підняти тиск води у водопроводі, перевірте труби, якщо вони засмітилися, поміняйте їх. Якщо ж причина не в трубах, то встановіть насосну станцію. Для цього виріжте шматок труби безпосередньо при введенні водопровідної труби в квартиру. Наріжте різьблення на обрізках труб і вставте насос. Для нормальної роботи апарату необхідно, щоб тиск у водопроводі було не нижче 0,2 атм., В цьому випадку потужності водяній станції буде вистачати для підтримки нормального тиску. Щоб станція працювала в автономному режимі, встановіть датчик тиску і відрегулюйте його на певне значення. Наприклад, станція буде включатися тільки тоді, коли тиск у водопроводі стане нижче 0,8 атм. При використанні станції врахуйте, що при її включенні у сусідів тиск води може впасти до критичного значення.
2
У тому випадку, якщо вода пропадає взагалі, скористайтеся системою з гідроакумулятором. Він являє собою резервуар, в якому розташований датчик рівня води, який спрацьовує, якщо рівень води всередині резервуара падає. До самої ємності приєднаний насос, який включається при відкритті крана. Система продовжує працювати до тих пір, поки є вода в баку. Після того, як у водопроводі знову з'являється вода, резервуар самостійно наповнюється. Перед входом з водопроводу обов'язково встановіть фільтр. При підборі ємності резервуара розраховуйте, що вода в ньому повинна повністю оновлюватися протягом двох діб.
3
Збільшення тиску води в ємності. Якщо є система кран-ємність, для того щоб збільшити тиск води в крані, підійміть рівень води будь-яким способом. Найпростіший вихід - просто долийте води в резервуар. Чим вище буде стовп рідини, тим більше тиск . Другий варіант: підніміть резервуар на узвишшя, з'єднавши його з краном гнучкою трубкою. Тиск води буде прямо пропорційно підйому рівня рідини.
Мешканці квартир, розташованих на останніх поверхах багатоквартирних будинків, нерідко стикаються з недостатнім тиском води в системі водопостачання. У підсумку може не працювати пральна машина, водонагрівач, та й просто малий натиск води при використанні її для господарських потреб. Як можна збільшити натиск води ?
Інструкція
1
Виправити ситуацію і збільшити тиск води в системі можна, застосувавши спеціальні насоси. Існують моделі, які можуть збільшувати тиск як холодної, так і гарячої води . Останній тип має вентилятор для обдування, тому такий насос можна ставити на стояк гарячої води з температурою до 80оС.
2
Насос може працювати як в автоматичному, так і в ручному режимі. Найбільш зручний насос з автоматичним режимом. Автоматика в ньому включає насос за рахунок вбудованого реле потоку.
3
Коли ви включаєте кран і з нього повільно пішла вода, насос негайно включається і збільшує тиск на 1 атмосферу. Це не надто великий показник, але такого тиску достатньо, щоб запрацювала пральна машина або водонагрівач. Враховуйте, що реле автоматично спрацьовує при певній витраті води (як правило, 2 літри на хвилину). Якщо такий витрата є, реле подасть насосу сигнал про включення.