Як прати ковдру.

Існує безліч видів ковдр, як і способів, очистити з них плями. Найпростіший - здати ковдру в хімчистку. Але якщо у вас є пральна машина і ваше ковдру поміщається в неї, то немає нічого складного в пранні ковдри в домашніх умовах.
Інструкція
1
Прання шерстяного одеяла.Перед пранням ковдри обов'язково перевірте ярличок, можна його все-таки прати чи ні. Якщо прання дозволена, і немає ніяких обмежень, то приступайте до прання. Для початку обробіть плями на ковдрі і окантовку спеціальним засобом для виведення плям. Цю процедуру варто проводити дуже акуратно, не перестарайтеся. Потім скрутіть ковдру на своєрідний рулет. Замочіть вийшов рулет, приблизно на 15 хвилин у холодній воді. Прати варто при середньому режимі. Якщо перете вручну, то плями відтирати в холодній воді руками. Потім кілька разів поміняйте воду. Після прання ні в якому разі не віджимайте ковдру за допомогою скручування. Для сушки спочатку дайте ковдрі стекти. Візьміть великий рушник або простирадло і промокайте в нього ковдру. Остаточно сушіть ковдру, розтягнувши його по всій його довжині до початкових розмірів.
2
Прання нейлонового одеяла.Нейлоновие ковдри періть, на відміну від шерстяного, в теплій воді, не обробляйте засобами для виведення плям. Хімічні речовини, що містяться в миючих засобах, можуть роз'їсти структуру ковдри з пінополіуретану.
3
Прання акрилових і бавовняних ковдр нічим не відрізняється від прання звичайної білизни.
4
Прання ватних, пухових та синтепонових одеял.Перед пранням, складіть ковдру в наволочку. Далі періть їх в пральній машині. Так само, як і вовняні ковдри, ці ковдри не можна віджимати. Інакше наповнювач скачається.