Як потрапити в баскетбольну команду. Як потрапити у великий спорт баскетбол жінки.

Баскетбол - ваш улюблений вид спорту, але ви не маєте можливості грати десь на регулярній основі? Хочеться знайти команду любителів або пограти в турнірі професіоналів? Ознайомтеся з даною статтею і дізнайтеся, яким чином можна потрапити в баскетбольну команду .
Інструкція
1
Вирушайте на перегляд в професійний клуб. У Росії крім професійної баскетбольної ліги функціонують ще Суперліга, а також Вища ліга, яка складається з груп А і Б. Всього - 40 професійних клубів у чоловіків і, трохи менше 30 команд у женщін.Схема тут досить проста. Заходьте на офіційний сайт клубу, знаходите телефон адміністрації в розділі контакти, зв'язуєтеся з ними і висловлюєте бажання грати і тренуватися в їх команді. Якщо клуб зацікавлений в гравцеві вашого амплуа, цілком можливо, вас запросять приїхати на перегляд. Там вже все залежить від вашого вміння показати себе в кращому світлі. Якщо підійдете клубу - потрапите в команду , якщо ні - не впадайте у відчай.
2
Зверніться в слабшу команду , або команду з нижчої ліги. Також є чемпіонати, в яких грати буде простіше, ніж в російській першості. На худий кінець, є аматорський баскетбол, куди потрапити набагато реальніше, ніж в баскетбол професійний.
3
Покажіть себе в аматорській команді. Тут діємо за старою схемою. Знаходимо контакти команди, зв'язуємося з кимось із неї і приходимо на перегляд.
4
Організуйте з друзями свою команду . Є й інший шлях - грати в баскетбол, в аматорській лізі. Можна створити зі своїми знайомими баскетбольну команду самим. Якщо ні 10-12 знайомих баскетболістів, можна оголосити набір в команду на спортивних форумах. Паралельно з набором слід зв'язатися з регіональною аматорської лігою і дізнатися у них умови заявки команди на турнір. Також варто заздалегідь обговорити умови участі вашої команди в турнірі. Готові стати творцем і капітаном команди? Тоді цей шлях для вас!
5
Зв'яжіться зі спортивним агентом. Якщо ви вважаєте, що аматорський рівень вам не підходить, і ви можете грати в професійних командах, то, можливо, вам варто обзавестися баскетбольним агентом, який сам буде шукати вам клуб. Зрозуміло, в той випадку, якщо ви дійсно класний гравець. Найкраще знайти агента через рекомендації знайомих спортсменів. Також можна попросити їх контакти в одному з баскетбольних клубів, де будете проходити перегляд.