Як вибрати проектор для домашнього кінотеатру.

Проектор дозволяє отримати дуже приємне відчуття від перегляду фільму на великому екрані прямо у себе вдома. А з придбанням високоякісної акустичної системи схожість з кінозалом набуває абсолютну завершеність!
Вам знадобиться
  • Каталоги з цінами на проектори, брошури з технічними характеристиками проекторів для вибору підходящого пристрою.
Інструкція
1
Виберіть необхідний дозвіл проектора. Воно позначається за допомогою двох чисел, які відображають число точок по вертикалі і горизонталі, і існує сьогодні аж до 1600х1200. Від величини дозволу залежить якість зображення. Якщо ви бажаєте дивитися лише свої улюблені кінофільми, то 800х600 точок буде цілком достатньо, так як це відповідає якості показу фільмів на телевізорі.
2
Визначте оптимальну яскравість проектора. При наявності в будинку кімнати з «повним затемненням» актуальність яскравості для вас втрачається. Але в приміщенні, де неможливо влаштувати повну темряву, слід дуже уважно поставитися до показника «яскравість». 1000 люмен цілком вистачить, щоб комфортно дивитися кіно в типовій міській квартирі.
3
Вирішіть, який тип проектора вам підійде більше: рідкокристалічний (LCD) або мікродзеркальний (DLP). Перший є більш компактним і менш шкідливим для зору, другий більше стомлює очі, але дає якісне зображення.
4
Зверніть увагу на ціну і виробника. Найдорожчі проектори випускає компанія Epson, а до елітного класу відносяться пристрої від Sony. Оптимальним для домашніх умов стане проектор за ціною 20-50 тисяч рублів.
Зверніть увагу
Хороші проектори можна знайти в асортименті будь-яких великих компаній, які виробляють цифрову електроніку (плазмові та рідкокристалічні телевізори, відео, аудіо, монітори). До найвідоміших і надійним виробникам мультимедіа проекторів відносяться компанії Epson, InFocus (особливо вдалими є їх офісні проектори), Sony, Toshiba, Sanyo, Panasonic і інші.
Корисна порада
При виборі проектора приділіть увагу і його розмірам, а також варіанту кріплення. Ще до покупки необхідно подумати про місце його розміщення в кімнаті. Серед опцій незайвим буде наявність цифрового масштабування, спливаючих підказок, картинки в картинці, зміни формату зображення та інших можливостей. Добре подумайте, наскільки вони будуть важливими для вас, щоб правильно розрахувати вартість проектора.