Як визначити перехрестя.

Перехрестям називають перетин доріг, на якому можна змінити напрямок рух. Перетинатися в одній точці можуть відразу кілька доріг і для правильного проїзду по них необхідно розрізняти головну і другорядну дорогу.
Інструкція
1
Правила дорожнього руху завжди дуже чітко визначають головну дорогу і другорядну за допомогою знаків. Якщо ви знаходитесь на головній дорозі, то перед вами буде знак «Головна дорога». Якщо ви знаходитесь на другорядній дорозі, то ви можете побачити знак «Дати дорогу» або STOP (проїзд без зупинки заборонено). І ви повинні виконувати вимоги дорожніх знаків при проїзді даного перехрестя.
2
Якщо знак пріоритету висить поруч з транспортним світлофором, то орієнтуватися необхідно на сигнали світлофора. Якщо ж світлофор не працює або постійно моргає жовтим світлом, то в цьому випадку треба діяти згідно знакам
3
Іноді поруч зі знаками пріоритету може бути знак напрямку руху головної дороги. Такий знак допомагає орієнтуватися при маневрах і поворотах. Наприклад, ви їсте по головній дорозі. Напрямок руху головній дорозі вказано направо, а вам треба проїхати прямо. У цьому випадку, вам необхідно зупинитися до виїзду на перехрестя і пропустити транспорт, що рухається з правого боку згідно правилам.
4
Якщо ви їсте по рівнозначного перехрестя без знаків пріоритету, то в цій ситуації діє правило правого боку - ви повинні зупинитися і пропустити транспорт, наступний праворуч від вас.
5
Складніше, коли на перехрестях немає покажчиків пріоритетів руху. У цьому випадку вам необхідно вважати, що ви перебуваєте на другорядній дорозі і пропустити весь транспорт. Якщо ж автомобіль, що їде по перпендикулярній дорозі, також зупинився пропускати вас, можливо, з його боку дороги є знак пріоритету. Переконайтеся, що вас дійсно пропускають, і перетніть перехрестя .
6
Є перетину доріг, які завжди треба вважати другорядними. Це дороги з грунтовим покриттям, лісові виїзди, які перетинаються з асфальтованою дорогою. Другорядною дорогою вважаються виїзди з дворів, торгових центрів, невеликих населених пунктів.