Як розігнати гру.

Технічний прогрес рухається семимильними кроками і все частіше геймерам доводиться оновлювати свій РС щоб встигати за вимогами ігор. Втім, якщо гра підвисає, не поспішайте в магазин - існує кілька простих способів поправити це.
Інструкція
1
Понизьте графічні налаштування. Не варто переоцінювати можливості своєї машини і виставляти в якому-небудь Battlefield 3 максимальну деталізацію, маючи відеокарту GeForce 8800. Якщо картинка йде повільніше 30-ти fps (fraps-per-second, кадрів в секунду) то вам пряма дорога в "Головне меню-> Параметри-> Відео-налаштування ".
2
Вимкніть (знизьте) тіні і відображення. Найбільше навантаження на комп'ютер дає все, що пов'язано зі світлом. Відблиски і тіні можуть займати в різних іграх від 30 до 50% загального навантаження на відео. Зрозуміло, картинка відразу втратить лиск і реалістичність, тому перед тим як діяти настільки радикально використовуйте інші способи.
3
Поекспериментуйте з роздільною здатністю екрану. Навіть якщо ваш монітор розрахований на дозвіл 1600x1200 він, тим не менш, буде працювати в будь-якому режимі, навіть в 640x480. Змінивши дозвіл на таке низьке, ви змусите процесор обробляти майже втричі менше навантаження, і плавність відразу підскочить на 2-3 пункту. Однак картинка стане набагато крупніше, так само з'являться цілком видимі пікселі (квадратики, з яких складається зображення). Не так страшно, але часом це дратує.
4
Якщо графічні налаштування не допомагають, спробуйте звільнити місце на жорсткому диску. Отримавши в користування нові обсяги пам'яті, ОС зможе зберігати туди проміжні дані, збільшивши тим самим обмінний буфер. Крім того, провівши після цього дефрагментацію (упорядкування), ви як би розкладіть залишилася інформацію по поличках, щоб процесор міг оперативніше до неї звертатися. Ви не тільки розженете гру , але збільшите швидкодію всього комп'ютера.
5
Змініть пріоритет через диспетчер задач. Робиться це следюущім чином: у грі натисніть Alt + tab, що викине вас на робочий стіл. Після цього викличте диспетчер задач (Ctrl + Alt + delete), виберіть гру в віконці і натисніть "перейти до процесу". Потрапивши на наступний екран у виділеного процесу натисніть "змінити пріоритет" і не звертайте уваги на попередження.
6
Перевірте форуми, де вам точно пояснять як розігнати конкретну гру . Зазначені вище способи є найбільш загальними, в той час як для кожної програми можна знайти приватний підхід. Наприклад, збільшити продуктивність "Left for Dead 2" на 70% можна скачавши німецьку версію гри. Відміну від всесвітньої в тому, що цензура заборонила надмірне насильство, і в продаж потрапила "урізана" версія, без расчлененки. Втрата, звичайно, значна, але на геймплей це не вплине.
Зверніть увагу
-Своєчасне перевіряйте оновлення драйверів. Вони значно покращують роботу оборудованія.-Обирайте "Високий" пріоритет, а не "Реального часу". Багато не виграєте, але всі програми крім обраної стануть страшно зависати.
Корисна порада
-Зверніть так само увагу на такі параметри як "Діяльність промальовування" і "Фільтрація зображення".