Як виставити машину на продаж.

Від того, як грамотно ви підготуєте автомобіль до продажу, буде залежати швидкість продажу і кінцева вартість. Автомобіль повинен постати перед покупцем в найбільш вигідному світлі - без видимих недоліків і готовим до подальшої експлуатації.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно зробити передпродажну підготовку автомобіля. Якщо машина має проблеми з двигуном, ходовою частиною, дефекти кузова, то їх краще усунути. Тому як всі помітні і серйозні проблеми можуть стати серйозною проблемою при продажу та впливати на ціну автомобіля не в кращу сторону. Такі дефекти кузова, як подряпини і вм'ятини, можна зафарбувати спеціальним олівцем у колір і виправити. На старих машинах часто потребують фарбування бампера. Коштує це недорого, але зате відразу робить автомобіль більш привабливим.
2
Явні проблеми з двигуном - стук, зріже, дим приховати від покупця неможливо. В цьому випадку ви або відразу попереджуєте клієнта про недоліки автомобіля і знижуєте його вартість, або до продажу намагаєтеся вирішити ці проблеми. Якщо автомобіль потребує серйозного ремонту, а ви цим займатися не хочете, то ціна автомобіля в цьому випадку знижується відсотків на 10-15 від його ринкової вартості.
3
Гарне враження на покупця виробляє чистий, доглянутий салон автомобіля. Перед продажем можна зробити професійну хімчистку салону на автомийці. Така чистка не тільки позбавить салон від пилу і застарілих плям, але і допоможе зменшити запах від тютюну.
4
Якщо в салоні пластикові обшивки двері сильно подряпані, їх можна обтягнути чорною тканиною для шумоізоляції. Всі пластикові деталі натріть спеціальним засобом, що надає блиск і поліруючим дрібні подряпини. А от користуватися освіжувачем повітря з сильним ароматом не потрібно. Покупець може подумати, що так ви намагаєтеся замаскувати можливі запахи тютюну, твані або затхлості.
5
Не полінуйтеся помити двигун. За довгі роки експлуатації там накопичилася бруд і масло, а капот для огляду відкриватимуть в першу чергу. Покупець обов'язково буде оглядати стан витратних елементів і агрегатів, і йому навряд чи буде приємно возитися в брудному двигуні.
6
Кузов автомобіля можна відполірувати кольоровий поліролью для додання блиску і видалення дрібних подряпин. Покупцеві завжди потрібно показувати чистий автомобіль, без нагромадження особистих речей в салоні або багажнику. В ідеалі, в період продажу на машині не треба їздити - вона повинна стояти в гаражі або на парковці, де проводитимуть огляд потенційні покупці.