Як вибрати DVD-RW.

Вибрати привід DVD-RW для вашого персонального комп'ютера не так-то просто: його вартість і фірма-виробник в цьому випадку не будуть визначальними критеріями. І в першу чергу ваш вибір буде залежати від того, для якої мети ви купуєте привід.
Інструкція
1
Якщо для вас головними критеріями є надійність і термін служби - не замислюючись, беріть привід DVD-RW, виготовлений фірмою NEC. Приводи, виробленої цією фірмою, самі довговічні і при цьому не належать до категорії "дорогих" .Також надійністю славляться DVD-RW приводи, вироблені фірмами SONY, Lite-On і ASUS.
2
За кількістю читаних форматів, а також читання пошкоджених дисків, лідирують DVD-RW приводи марки ASUS: вибираючи привід цього виробника, ви можете бути впевнені, що шанси прочитати навіть самий подряпаний і потертий диск суттєво зростуть.
3
Найнижчий рівень шуму у приводів марки LG і Pioneer. Також DVD-RW цих фірм відрізняються непоганою швидкістю читання і запису. Однак, згідно з дослідженнями, деякі приводи LG не відрізняються довговічністю: існує ймовірність, що ваш привід зламається відразу після закінчення гарантійного терміну.
4
Швидкість і якість запису краще у приводів Plextor, SONY, Toshiba і Nec. Наприклад, приводи виробництва Plextor для досягнення найвищої якості запису при кожному прожиге диска підбирають свою стратегію записи, підлаштовуючись "під диск", а перед початком роботи перевіряють якість чистих дисків. А от якщо вас цікавить в першу чергу читання, то DVD-RW приводи Nec краще не купувати (це не їх "коник").
Корисна порада
Пам'ятайте, що, крім виробника, необхідно звертати увагу і на модель DVD/RW приводу: одні моделі "заточені" під читання, інші - під запис даних, треті - під обробку музики, четверті - під швидкість роботи або шумозаглушення , і так далее.Еслі ви обираєте DVD-RW привід в магазині, обов'язково зверніться за порадою до продавця-консультанта, щоб він допоміг вам підібрати модель саме під ті завдання, які ви вважаєте основними.