Як зняти квартиру в Києві.

Київ - це сучасне місто, в центрі якого збереглися самобутні купецькі вулички, а нові райони радують око будовами зі скла і бетону. Щорічно його відвідують тисячі туристів, багато з яких воліють зупинятися не в готелі, а на зйомній квартирі.
Інструкція
1
Щоб зняти хорошу квартиру в Києві, займіться пошуками заздалегідь. Найпростіше це буде зробити тим, у кого в столиці України живуть друзі або родичі. Вони можуть порадити господарів, що здають житло. Таким чином ви уникнете комісії, яку доведеться заплатити агентству нерухомості.
2
Якщо знайомих в Києві немає, шукайте квартиру за допомогою інтернету. Зробити це можна на порталах http://hotrent.kiev.ua, www.euroflat.com.ua, http://mirkvartir.ua/та інших. Там розміщують оголошення як власники житла, так і агентства нерухомості.
3
За допомогою рядка пошуку знайдіть на сайтах оголошення про здачу в оренду квартир з відповідними параметрами. Якщо вигідних пропозицій немає, розмістіть повідомлення про те, що шукайте житло для знімання. Власники квадратних метрів самі зв'яжуться з вами.
4
В оголошенні про оренду квартири обов'язково вкажіть, скільки кімнат у ній повинно бути. Якщо важливий район - напишіть, який саме вас цікавить. Крім цього позначте, чи потрібна побутова техніка і меблі, яку вартість ви готові заплатити за проживання.
5
Домовляючись з власником про оренду квартири, попросіть його пред'явити документи. Найважливіші для вас - паспорт господаря житла та свідоцтво про власність. Квадратні метри повинні належати тільки орендодавцю. В іншому випадку претензії на квартиру можуть пред'явити інші власники. Обов'язково обговоріть орендну плату. Швидше за все, крім обумовленої суми потрібно буде оплачувати електроенергію за лічильником і міжміські телефонні переговори.
6
На який би термін ні знімалося житло, укладіть з власником договір. Пропишіть в ньому вартість оренди і те, на який термін здається квартира. Додайте до цього документа перелік цінних речей, що знаходяться в приміщенні. Це дозволить уникнути взаємних претензій після закінчення терміну оренди.
7
Якщо самостійно підшукати квартиру в Києві не виходить, зверніться до професіоналів. Користуйтеся послугами тільки великих агентств нерухомості. Укладіть договір, в якому буде вказана комісія за підбір житла та терміни, в які квартира повинна бути знайдена. Уважно прочитайте умови розірвання договору та штрафні санкції. З особливою ретельністю вивчите текст, надрукований дрібним шрифтом.
Зверніть увагу
Однокімнатну квартиру в центрі Києва можна зняти від 25 доларів на добу. Дво- та трикімнатні апартаменти здаються за 35 доларів і вище. Найвигідніше знімати житло на термін від місяця. В цьому випадку повністю мебльована квартира з побутовою технікою коштуватиме 250-300 у.о.
Не маючи свого житла, особливо у великих містах, люди знімають квартири, але стикаються з низкою проблем. Щоб цього уникнути, потрібно правильно підходити до цього питання.
Вам знадобиться
  • Бланк договору оренди, телефон, газета, інтернет, ручка, грошові кошти
Інструкція
1
Якщо вам необхідно в короткі терміни зняти квартиру , краще зверніться в агентство нерухомості. Там вам швидко підберуть підходящу пропозицію.
2
Визначтеся, в якому районі міста ви хотіли б зняти квартиру. Від інфраструктури найближчих околиць залежить ціна оренди.
3
Опитайте друзів і знайомих. Деякі люди вважають за краще здавати свою квартиру знайомим, хоча на практиці виявляється, що фінансові питання краще вирішувати, не маючи особистих відносин з квартиронаймачами.
4
Перегляньте газети, що спеціалізуються на здачі і зніманні квартир. Обдзвоните тих людей, оголошення яких здалися вам найбільш підходящими. Часто трапляються агентства нерухомості, яким доведеться платити за послуги пошуку підходящої квартири.
5
Пошукайте в інтернеті на сайтах нерухомості оголошення про здачу квартир.
6
Уточніть вартість знімання квартири за місяць. Запитайте, чи входить у вартість оренди оплата комунальних послуг.
7
Запитайте, краще по телефону, який стан квартири, коли востаннє проводився косметичний і капітальний ремонт.
8
Уточніть, чи є в квартирі зручності, в якому стані вони знаходяться.
9
Уточніть, наскільки мебльована квартира.
10
Якщо ж ви вибрали кілька варіантів, які підходять для вас, вирушайте на зустріч з орендодавцями.
11
При огляді квартири перевірте стан санвузла, щоб згодом у вас не виникло проблем з сантехнікою і вам не довелося викликати працівників ЖКГ, або в гіршому випадку самим замінювати стару, непридатну до використання сантехніку.
12
І ось ви вибрали ту квартиру, в якій вас все влаштовує, тепер можна сплатити і, здавалося б, заїжджати в житло. Але для того, щоб все було по закону, необхідно укласти договір оренди. Бланк такого договору можна скачати за посиланням http://www.flatroom.ru/images/dogovor.zip.
13
Впишіть в договір ваші паспортні дані та паспортні дані орендодавця.
14
Заповніть суму оплати за місяць/квартал, яка є фіксованою на термін оренди, зазначеної в договорі.
15
Поставте підпису в договорі.
16
Заповніть додаток до договору в довільній формі, де впишіть, які меблі, предмети начиння орендодавець залишає вам у користування.
17
Один примірник договору залиште у себе, інший віддайте орендодавцю.
18
Сплатіть вартість знімання квартири орендодавцю, згідно договору оренди.