Як зробити дитячу книжку. Як зробити книгу з об'ємним картинками.

Батьки знають, наскільки важливо прищеплювати дитині навички читання і любов до книги. Заняття читанням потрібно починати якомога раніше, і для малят зовсім не обов'язково, щоб книга містила зв'язний розповідь. Але діток постарше набагато більше захоплюють книги з історіями про різні персонажах. А уявіть, наскільки зацікавить дитини книга, що оповідає ... про нього самого? Напевно він сам загориться ідеєю придумати сюжети для такої книги. А турботливим батькам залишиться тільки допомогти йому відобразити його розповіді на папері за допомогою підручних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - лист щільного паперу;
  • - нитки з голкою;
  • - журнали з картинками, каталоги товарів, рекламні буклети;
  • - олівці, фломастери, фарби.
Інструкція
1
Підготуйте матеріали для основи книжки і для її наповнення. Виріжте з журналів, товарних каталогів, рекламних буклетів гарні і цікаві картинки різної тематики. Їх ви будете наклеювати на сторінки книги, ілюструючи придумані разом з дитиною історії.
2
З листа щільного паперу складіть основу книги, використовуючи техніку орігамі. Формат паперу залежить від того, якого розміру книгу ви хотіли б отримати. Наприклад, з цілого листа ватману (А0) вийде книга альбомного формату А4, а з половини листа (А2) - книжка розміром з пів-альбомного аркуша (формат А5). Зігніть аркуш навпіл уздовж короткої сторони. Переверніть папір і кожну з вийшов половинок зігніть навпіл всередину.
3
Тепер розправте лист і переверніть його в початкове положення, зігніть його удвічі уздовж довгої сторони. Потім розгорніть папір і знову зігніть її навпіл уздовж короткої сторони прямокутника. Ви бачите перед собою перехрещуються згини, що ділять складений папір на чотири сектори.
4
За однією з сторін цього «хреста», розташованої з боку згину складеного вдвічі аркуша, розріжте папір (до центрального згину, що йде по центру). В результаті цього, коли ви повністю розгорнете лист, у вас вийде горизонтальна проріз по його центру.
5
Розгорніть лист і знову, не перегортаючи, зігніть його удвічі уздовж довгої, з прорізом, сторони всередину. Складений аркуш має вигляд прямокутника з трьома паралельними згинами. Центральний згин направлений вгору (назовні), а бічні - вниз (всередину) листа.
6
Візьміть папір за обидва кінці і складіть аркуш в площині, перпендикулярній початкової. У вас вийдуть чотири подвійні сторінки, які дивляться в протилежні сторони світу. Зігніть вийшов буклетик, щоб сторіночки склалися в книжечку.
7
Щоб отримати більш товсту книжку , зробіть кілька таких буклетиков і зшийте їх між собою нитками: відкрийте кожен з них посередині (по дві подвійні сторінки з кожного боку) і складіть в такому вигляді один на другий, а потім зшийте по згину.
8
Вклейте в отриману книгу картинки, що ілюструють пригоди вашого малюка, присвятіть деякі глави опису його характеру, захоплень і уподобань. Картинки можна і намалювати, а також зробити написи. Словом, пишіть і оформляйте цю книгу, як вам підкаже фантазія.