Як бронювати готель.

Одного разу відвідавши Європу від туристичної фірми, спрага подорожей опанує вами назавжди. Масу вражень від поїздки не затьмарить прив'язка до туристичного маршруту, розписаним щохвилини екскурсіям та втікача огляду визначних пам'яток. Тепер можна подумати про самостійну подорож. Але для цього необхідно вирішити головне питання: де зупинитися в чужій країні?
Інструкція
1
При наявності інтернету і кредитної карти, забронювати готель дуже просто. Слід пам'ятати, чим раніше ви займетеся цим питанням, тим дешевше вам обійдеться номер.
2
Для початку треба визначитися зі зірковістю готелю, його віддаленістю від центру, метро або іншого міського транспорту. Одним словом, вибрати район, де хотіли б провести кілька ночей.
3
Знаходьте на карті в даному районі підходящі для вас готелі і заходите на їх сайт. Знайомитеся з усіма умовами проживання, читаєте відгуки відвідувачів.
4
Після того, як вас все влаштувало, відкриваєте сторінку бронювання і вводите свої дані, просто заповнюєте відповідні графи, дати заїзду та від'їзду, кількість місць, категорію номера. Вказуєте дані кредитної картки і відправляєте заявку.
5
Незабаром вам на електронну адресу прийде підтвердження, де буде викладена вся інформація про бронювання. Це підтвердження вам обов'язково знадобиться при заселенні.
6
Також цю інформацію можуть зажадати на кордоні, якщо з країною, яку ви будете відвідувати у нас безвізовий режим. Але при потребі отримання візи, необхідно факсове підтвердження бронювання, для пред'явлення в посольстві. Для цього потрібно зв'язатися з готелем по телефону або електронною поштою (все це розміщено на його сторінці в інтернеті) і запросити необхідний документ.
7
Обов'язково перевірте, щоб підтвердження було набрано на бланку готелю і правильно заповнені всі дані на туристів і терміни бронювання.
8
Деякі готелі при оформленні броні вимагають передоплату. Це може бути сума в розмірі від 10% до 50% вартості проживання. Тому сума не менше цієї обов'язково повинна бути на картці. Зазвичай її не знімають, а просто блокують. Якщо передоплата не потрібна, необхідно ще раз дня за три перед початком поїздки перевірити ще бронь, зателефонувати або поштою уточнити чи все в порядку. Але зазвичай збоїв не буває. Багато готелів самі надсилають на вашу пошту повторний лист за кілька днів до поїздки.
Корисна порада
Якщо ви з якихось причин не можете поїхати, як планувалося раніше, обов'язково скасуйте бронь. Інакше з вашої картки можуть зняти гроші у розмірі вартості добового проживання.