Як зберегти волосся чистими.

Чисті і красиво укладене волосся - обов'язкова умова привабливої зовнішності жінки. Однак сучасні умови життя і екологія сприяють швидкому забрудненню волосся, догляд за якими забирає багато часу.
Інструкція
1
Якщо ви миєте голову щодня, то слід поступово переходити до більш рідкісного миття, оскільки часте використання шампуню тільки прискорює процес виділення шкірного сала. У перший час доведеться миритися з неохайним виглядом волосся, але в цей період можна робити зачіски, здатні маскувати цей недолік (наприклад, зав'язувати тугий хвіст, заплітати коси і колоски). Поступово волосся почнуть перебудовуватися на менш інтенсивне виділення шкірного сала - це дозволить зберігати їх чистими більш тривалий час.
2
Також зберегти волосся чистими допоможуть натуральні засоби. Наприклад, лимон. Додайте його сік в воду при полосканні волосся. Ще одне відмінний засіб для зменшення інтенсивності виділення шкірного сала - маски з глини. Для цього підійде біла або зелена глина. Розбавте її теплою водою (можна додати в суміш масло чайного дерева) і нанесіть на волосся на півгодини. Для зручного нанесення маски краще попередньо злегка намочити волосся . Надіньте спеціальну шапочку або обмотайте голову плівкою, а зверху укутайте рушником. Таку маску можна робити щотижня. Після миття корисно полоскати волосся відваром із суміші трав: кропива, календула, аїр.
3
Волосся швидше стають жирними через постійне використання приладів для укладки, таких як фен, праску, плойка. Тому потрібно намагатися використовувати їх якомога рідше. Спробуйте мити голову заздалегідь, щоб волосся встигали висихати природним чином. Користуючись праскою для випрямлення волосся або плойкою, намагайтеся сильно не наближатися до коріння. Також, при митті голови, не користуйтеся дуже гарячою водою - в ідеалі вона повинна бути злегка прохолодною.
4
В літній час, коли сонце дуже яскраве, намагайтеся по можливості носити головний убір. Намагайтеся також рідше чіпати волосся руками, щоб не переносити на них бруд і жир, які можуть бути на шкірі рук.
5
Користуючись засобами для укладки волосся, жінки змушують себе кожен раз мити голову, щоб змити їх. Постарайтеся робити укладку без використання лаків, мусів і гелів.