Як змішати шари.

Ті, хто знайомий з програмним набором Adobe Photoshop, знають не з чуток, що для створення дійсно цікавих творів потрібно вміти звертатися з шарами зображення. Зараз же ми зупинимося на операції змішування шарів.
Інструкція
1
Починайте з простих речей. Для того щоб навчитися працювати з шарами, не намагайтеся відразу обробляти велику їх кількість - так можна легко заплутатися і втратити інтерес. Для початкового рівня достатньо буде розглянути принципи роботи на основі двох-трьох шарів. При збільшенні їх кількості основи роботи змінюватися не будуть.
2
Створюйте верстви різної структури для більш легкої оцінки результату. Наприклад, можна створити зображення з фільтром «Clouds», змішавши його пізніше з якою-небудь фотографією або картинкою.
3
Використовуйте для оброблюваних зображень однакові значення ширини і висоти. Наприклад, використовуйте зображеннями, розміри яких рівні 600 пикселям по висоті і 800 по довжині. Таким чином картинки будуть повністю перекриватися - без зазорів і зайвих накладень.
4
Створіть новий файл в меню програми Adobe Photoshop, вибравши пункт меню «File -« New ». У вікні задайте розміри зображення і натисніть кнопку «Ok».
5
В колонці інструментів зліва задайте кольору, на основі яких буде працювати фільтр «Clouds». Приклад показаний на малюнку.
6
Скористайтеся пунктами меню «Filter» - «Render» - «Clouds». Якщо первісний варіант вас не влаштує, то можна кілька разів натиснути на комбінацію Ctrl + F до отримання потрібного результату. В результаті у вас повинно вийде щось, схоже на те, що зображено на малюнку.
7
Завантажте якесь готове зображення шляхом вибору таких пунктів меню, як «File» - «Open», вибравши необхідну картинку. В результаті у вікні програми у вас має бути відкрито обидві картинки.
8
Виберіть вікно з першим зображенням (хмари) і натисніть по ньому правою кнопкою миші. У меню, використовуйте пункт «Duplicate layer», тим самим створивши копію даної картинки у вигляді шару. Після чого в панелі інструментів праворуч ви виявите новий шар «Background copy».
9
Натисніть клавішу «V», активувавши інструмент для переміщення шарів (має вид чорного курсору на лівій панелі інструментів). Далі наведіть мишкою на новий шар розташований на правій панелі інструментів. При цьому курсор миші зміниться на схематичне зображення руки.
10
Перетягніть шар на відкриту картинку так, щоб «хмари» повністю перекрили вихідне зображення.
11
Скористайтеся пунктом меню «Layers» (права нижня панель інструментів), викликавши випадає всіх можливих варіантів змішування шарів.
12
Подивіться, що у вас вийшло. У наданому варіанті був використаний такий варіант змішування, як "Overlay".