Як обладнати перукарню.

Грамотно налагоджена робота перукарні вимагає постійної наявності низки спеціальних предметів і устаткування. Перед відкриттям перукарні потрібно скласти перелік усіх необхідних речей і здійснити закупівлю згідно з цим списком.
Інструкція
1
Перукарня повинна бути добре освітлена. Від правильного світла залежить якість роботи персоналу і підсумковий зовнішній вигляд клієнта. У цій ситуації найбільш підходить природне світло. Але він не завжди доступний в достатній кількості. Ідеальний варіант - кілька ламп з яскравим, але розсіяним світлом. В умовах такого освітлення працівник зможе правильно визначити відтінок волосся клієнта і вибрати відповідну фарбу.
2
Температурний режим перукарні повинен відповідати 20-22 градусам. У спекотну погоду приміщення потребує додаткового охолодженні. З цим завданням може впоратися система вентиляції або кондиціонування. Крім охолодження, вона буде допомагати очищати повітря перукарні від газоподібних залишків косметичних засобів. У зимовий період у приміщенні встановіть додаткові обігрівачі, якщо система центрального опалення не справляється.
3
Робоче місце кожного перукаря, як правило, обладнано кріслом і туалетним столом. У продажу можна зустріти велику кількість моделей крісел. У більшості випадків їх об'єднує наявність м'якого сидіння, спинки і підлокітників. Також випускаються екземпляри з підставкою для ніг. Крісло має обертатися, підніматися і опускатися. Найбільш практичний матеріал обшивки - водонепроникний. Стандартний стіл буде забезпечений зручними висувними ящиками для зберігання інструментів. На стіні над столом потрібно повісити велике дзеркало.
4
Забезпечте перукарів необхідними інструментами. Їм знадобляться ножиці для стрижки та філіровкі, гребінці, плойки, прасування для волосся, фени з насадками, затискачі, бігуді. Закупити професійні засоби для волосся. Кожного перукаря забезпечте набором рукавичок. Придбайте ємності для процедури хімічної завивки і фарбування.
5
Для миття голови клієнта в перукарні передбачаються раковини. Щоб захистити одяг клієнтів і працівників від намокання і забруднень, купіть одноразові і багаторазові рушники, пеньюари і серветки.
6
Для забезпечення чистоти в перукарні знадобляться інструменти для прибирання приміщення.
7
Оскільки від непередбачених ситуацій ніхто не застрахований, в кожній перукарні повинна бути аптечка для надання першої медичної допомоги.