Як почати займатися бодібілдінгом.

Ті люди, які планують займатися бодібілдінгом , повинні взяти до уваги два фактори: фізичну підготовку та харчування. Ні в якому разі не можна починати заняття з «нуля», а також не стежити за своїм харчуванням і не дотримуватися спеціальної дієти.
Інструкція
1
Для того щоб почати тренування успішно, ви повинні мати не просто бажання, а й можливості. Тверде бажання необхідно поєднувати із зусиллями. Неможливо обійтися і без достовірної оцінки генетичного потенціалу. Обов'язково відвідайте лікаря, проведіть загальне обстеження всього організму (це знадобиться для запобігання будь-яких ускладнень під час занять).
2
Дуже важливо знайти не тільки хороший тренажерний зал, а й досвідченого професійного тренера, який би допоміг вам скласти програму тренувань, пояснив про допустимі навантаження, порекомендував дієту. Знайти зал труднощів не складе, адже вони зараз є в надлишку. Набагато складніше підшукати тренера, який дбає не тільки про зростання матеріальному, але й професійному. Щоб виявити компетентність тренера, задайте йому лише одне просте запитання: чи становить він кожному підопічному індивідуальну програму чи ні. У тому випадку, якщо він покладається тільки на рекомендації з настінних плакатів, не варто затримуватися в такому закладі.
3
Спорт зал, правда, може виявитися і не по кишені. Проте вихід є: можете займатися в домашніх умовах, це цілком можливо. Просто вам знадобиться купити невелику штангу (вагою до 100 кг) і дві гантелі (краще розбірні, що дозволяють набирати на них вагу до 50 кг). Не зайвим буде подбати про диски різної ваги. Краще, щоб кожен диск був невеликим. Це стане в нагоді для того щоб додавати навантаження поступово, не різко. Якщо є можливість, придбайте ще й невелику лавку і стійку для присідань. Лава повинна бути приблизно 40 см заввишки, 28 см шириною і 1,5 м завдовжки. Ті речі, що були перераховані, складають мінімум для проведення успішних і результативних тренувань в домашніх умовах.
4
Перед тренуваннями варто підготувати організм хоча б до мінімальних фізичних навантажень. Так що за пару-трійку тижнів до початку серйозних занять постарайтеся привести себе у форму: більше бігайте, ведіть активний спосіб життя. Але відразу на біг не переходите, починайте з ходьби в прискореному темпі, збільшуйте швидкість поступово.