Як поміняти шари місцями.

Для тих, хто знайомий з фотошопом, не секрет, що для створення дійсно цікавих ефектів без декількох шарів зазвичай не обійтися. Шари є самостійні зображення і їх можна не тільки видаляти і копіювати, але також і міняти їх місцями в списках шарів.
Інструкція
1
Для того щоб не витрачати час на пошук потрібних картинок для уроку, а також для отримання нової та цікавої інформації, пропонується розглянути урок про зміну верств місцями шляхом створення зображення з нуля і подальшої з ним роботи.
2
Створіть нове зображення. Для цього виберіть пункт меню "File" - "New" і у вікні задайте будь-які зручні для вас параметри з урахуванням лише того, що робота передбачається з кольоровими зображеннями (тому що в цьому випадку ефект від роботи з шарами буде більш помітний) .
3
Створіть зображення на основі фільтра "Clouds" («Хмари»). Для цього скористайтеся такими пунктами меню, як "Filter" - "Render" - "Clouds". Якщо вам не сподобається початковий варіант роботи фільтра, то просто натискайте комбінацію клавіш Ctrl + F до отримання потрібного результату. В результаті у вас повинно вийде щось схоже на те, що зображено на малюнку.
4
Створіть переміщуваний шар на основі даного зображення, тому базовий шар жорстко закріплений на своїй позиції і пересувати його не можна. Для створення першого дубліката шару клацніть правою кнопкою миші по зображенню базового шару в списку шарів і використовуйте такий пункт меню, як "Duplicate layer" - ви побачите вікно, в якому можна задати ім'я нового шару і вказати, до якого документу він буде ставитися, після чого ви побачите копію базового шару, яку можна пересувати по списку шарів вгору і вниз.
5
Створіть ще один шар на основі попереднього дубліката. Для цього використовуйте інструкції попереднього кроку. Це необхідно хоча б тому, що якщо у нас буде всього 1 шар, то і міняти місцями його немає з чим.
6
Наведіть курсор миші на потрібний шар так, щоб курсор прийняв вигляд руки, після чого натисніть ліву кнопку миші і не відпускаючи її, перемістіть обраний шар вгору або вниз по списку. Відпустіть ліву кнопку миші. Для більшої наочності другому шару можна привласнити інші кольори.