Як налаштувати ярлики на робочому столі. Як винести папку мої документи на робочий стіл windows 7.

Можливість персоналізувати робочий стіл є одним з безперечних плюсів операційної системи. Ярлики відносяться до найбільш часто використовуваних елементам робочого столу. Тому варто відразу налаштувати їх зовнішній вигляд і розташування.
Інструкція
1
На порожній робочий стіл можна вивести основні ярлики, такі як «Мій комп'ютер», «Кошик», «Мої документи», «Мережеве оточення». Для цього зайдіть в властивості робочого столу. Виберіть вкладку «Робочий стіл» та натисніть кнопку «Налаштування робочого столу». Виділіть галочками, зображені у верхній частині вікна, ярлики. Підтвердіть вибір кнопкою OK.
2
Додайте ярлики найбільш затребуваних вами програм. Зайдіть в меню кнопки «Пуск» і відкрийте випадає "Всі програми". Вибравши необхідну програму, клікніть по її значку правою клавішею мишки і натисніть на слова «Відправити на робочий стіл». Після цього операційна система відправить не саму програму, а тільки її ярлик. Те ж саме можна зробити, якщо затиснути ліву кнопку на назві програми і перетягнути значок на поле робочого столу.
3
Якщо вам потрібен швидкий доступ до певних файлів або папок, зробіть для них ярлики. Викличте контекстне меню файлу і виберіть слова «Створити ярлик». Файлі з'являється значок ярлика. Ви можете його скопіювати на робочий стіл.
4
Для наведення порядку на робочому столі існує функція контекстного меню «Сортування». З її допомогою можна впорядкувати ярлики за розміром, алфавітом, датою зміни файлу і його типу.
5
Вам здається, що значки замалі? Затисніть кнопку Ctrl на клавіатурі і покрутіть коліщатко миші. Завдяки цій дії ви можете налаштувати розмір ярликів так, як вам подобається.
6
Для того, щоб змінити картинку ярлика, потрібно зайти в його властивості і попрацювати з кнопкою «Змінити значок». Можна використовувати як стандартні іконки ярликів, так і викачані в інтернеті.
7
Перейменувати ярлик досить просто. Виділіть його лівою кнопкою миші і натисніть F2. Поле назви стане доступно для редагування. Наберіть назву і натисніть Enter. Нове ім'я змінить старе.
8
Якщо ви змінили ярлики на робочому столі , але зміни не відобразилися, натисніть пункт «Оновити» в контекстному меню робочого столу.