Як пов'язати об'ємний шарф.

Взимку року шарф є одним з найактуальніших предметів гардероба. Таку звичайну річ, як шарф , можна зробити вельми оригінальною, не схожою на інші. Наприклад, надати шарф у деякий обсяг, сплівши його косою. Такий шарф крім естетичної навантаження виконуватиме роль своєрідної грілки.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці, шпильки, нитки в тон пряжі і голка.
Інструкція
1
Сукня з двох коси можна зробити з 3 і більше смуг, сплетених між собой.Перед початком роботи зв'яжіть в якості зразка 3 смуги не довгий, так, щоб їх можливо було сплести між собою приблизно в три - чотири сплетення. Це дозволить зробити виміри і провести розрахунки необхідної кількості петель для в'язання смуг.
2
Набираєте на спиці кількість петель, необхідне по ширині для однієї смуги. В'яжете смугу такої довжини, який плануєте зробити шарф і плюс сантиметрів 5 - 10 на втрату довжини при сплетінні смуг в косу. Аналогічним способом в'яжете другу і третю смуги.
3
Готові смуги перете в теплій мильній воді (можна для додання м'якості в'язаним виробам використовувати спеціальні засоби для прання вовни). Вологі смуги розкладаєте на горизонтальній поверхні і залишаєте до повного висихання.
4
Висохлі смуги складаєте таким чином, щоб напрямок в'язання було у них однаковим. Потім скріпляєте кінці смуг між собою за допомогою шпильок. Для зручності плетіння можна закріпити їх на диванної подушці. Плетете косу, чи не натягуючи смуги. Можна додатково руками розправляти смуги таким чином, щоб вони лягали в одну площину. Чи не перекручувалися.
5
Під час плетіння положення смуг в косі можна фіксувати за допомогою шпильок. Сплетя смуги в косу до кінця, також булавками з'єднайте кінці смуг по малюнку коси.
6
Тепер прошийте на руках кінці коси (смуги між собою). Додатково можна скріпити смуги в косі, також прошив їх на руках в місцях переплетення. Додатково можна прикрасити кінці шарф а маленькими пензликами або однією великою пензлем з кожного боку.
Корисна порада
Смуги для шарфа можна зв'язати в однотонної гамі, а можна кожну смугу зв'язати окремим кольором. Або поєднувати кілька кольорів або відтінків в одній смузі (наприклад, в'язати з меланжевої пряжі). Колірної контраст додасть шарфу додаткову видимість об'єму.