Як увійти в диспетчер задач.

Напевно, кожен стикався з тим, що та чи інша програма раптом зависла, не реагує на натискання клавіш, при цьому споживаючи значну кількість системних ресурсів. Для того щоб її відключити, зовсім не обов'язково перезавантажувати комп'ютер. Досить викликати диспетчер задач і завершити програму з нього. Так як же його викликати?
Інструкція
1
Відкрити диспетчер задач зовсім не складно. Однак важливо розуміти, що він із себе представляє, що в ньому можна робити і що не можна. Якщо ви бачите диспетчер вперше, і він потрібен вам лише за тим, щоб завершити завислу програму, то вам достатньо буде першою вкладки «Додатки».
2
Якщо ви впевнена в собі користувач і точно знаєте назву процесу, який збираєтеся завершити, то можете скористатися вкладкою «Процеси» і «вбити» процес звідти, знову ж таки, настійно рекомендується працювати тільки з тими процесами, які вам знайомі, бо ненавмисне (або умисне) відключення того чи іншого процесу може спричинити за собою збої в системі аж до перезавантаження.
3
Починайте вивчення такого інструменту, як диспетчер задач з таких дій, як безпосередньо запуск диспетчер а з наступним відключенням задач і на вкладці "Програми". Більшого від вас поки не потрібно.
4
Є кілька способів виклику диспетчер а, один з яких - це натискання комбінації клавіш Ctrl + Alt + Del (тут, в залежності від системи, вам або запропонують вибрати варіант зі списку, або відразу відкриється диспетчер ). Однак набагато простіше використовувати наступний варіант - наведіть курсор миші на панель задач і натисніть праву кнопку миші. В меню виберіть пункт «Диспетчер задач"
5
Використовуйте найпростіший і наочний спосіб завершення того чи іншого процесу - за допомогою вкладки «Додатки». При відкритті диспетчер а ви автоматично потрапите на цю вкладку. Все, що вам залишається - це вибрати необхідний процес зі списку, натиснути на нього правою клавішею миші і в меню вибрати пункт «Зняти задач у».