Як знайти рішення проблеми.

У житті людини періодично виникають різні проблеми . Часом здається, що вирішити їх неможливо, але будь-яка ситуація, навіть дуже складна, приходить до свого логічного вирішенню, і краще якщо воно буде на вашу користь.
Інструкція
1
Універсального або загальноприйнятого підходу до вирішення проблем, звичайно, немає, але можна скористатися наступним досить дієвим алгоритмом. Розслабтеся, випустіть пар. Зробіть це будь-яким способом: ванна з ароматичними маслами і морською сіллю, масаж, келих вина, кидання дротиків, биття посуду або ж похід по магазинах.
2
Звільніть свій мозок від зайвої інформації. Що ви зараз відчуваєте? Яке ваше душевний стан? Що говорить серце? Вам тривожно і тяжко на душі. Ви розумієте, що погано себе почуваєте. Це перший крок на шляху вирішення проблеми . Адже довгострокова душевна дисгармонія - це патологія. Стан оптимістичного і повного сил людини - "все відмінно". Потрібно прагнути саме до цього.
3
Тепер спробуйте зрозуміти, що саме викликає цю злощасну дисгармонію. У всіх явищ є причина. Душевні страждання - це привід зрозуміти, що у вашому житті складається не так. Огляньте поглядом своє минуле, відмотайте плівку на пару місяців назад і запитайте: що саме вас напружує? Усередині покопайтеся в подіях і пригодах. Робіть це, поки не знайдете справжню причину. Знайшли? Тоді рухаємося далі.
4
Вирішіть для себе, чого конкретно ви хочете. Основна помилка людей буває в тому, що вони знають, чого саме не хочуть, а чого хочуть конкретно, не становлять. Подумки вам потрібно відповісти на два простих питання: що ви хочете припинити в житті, які нововведення та зміни повинні бути внесені вами в життя. Відповіли на ці питання? Тепер у вас з'явилася правильно сформульована мета, якої слід дотримуватися.
5
Щоб дотримуватися відповідної мети, вам знадобляться певні розумові та фізичні здібності, якими ви, можливо, в даний момент не володієте. Для початку вирішіть для себе, якою людиною ви повинні стати. Після чого самовдосконалюється і розвивайтеся.
6
А тепер моделює ситуацію. Подивіться на неї з боку, об'єктивно, без емоцій і почуттів. Абстрагуйтеся. Програючи цю ситуацію в думках не один раз, ви можете внести певні корективи, заключні штрихи. Зрозумівши, що все доведено до автоматизму, і немає ніяких похибок, втілюйте її в життя. Будьте налаштовані на позитивний лад - це додасть вам впевненості і твердості в дозволі проблем.