Як підключити ноутбук до підсилювача.

Колонки, вбудовані в ноутбук , можуть звучати дуже голосно, але погано передавати баси. Тому в стаціонарних умовах портативний комп'ютер краще приєднати до зовнішнього підсилювача. Спосіб такого підключення залежить від моделі підсилювача.
Інструкція
1
Для виготовлення кабелю за першим способом візьміть стереофонічний штекер типу «джек» діаметром 3,5 мм і два екранованих дроти. Обплетення обох проводів припаяйте до загального контакту роз'єму. Центральну жилу одного з них підключіть до контакту, відповідному лівому каналу, іншого - до контакту, відповідному правому каналу.
2
Другий спосіб полягає у використанні старих навушників від плеєра. Відріжте від них звуковипромінювачі, а кінці проводів зачистите і залудити. Провідники, покриті безбарвним або жовтим лаком - загальні, провід, покритий синім або зеленим лаком відповідає лівому каналу, а червоним - правому. При необхідності, усуньте в цьому кабелі обриви.
3
Якщо підсилювач обладнаний вхідними гніздами стандарту RCA («тюльпан»), візьміть два штекера відповідного типу. Обплетення обох екранованих проводів або білі або жовті провідники кабелю від навушників приєднаєте до кільцевих контактам штекерів. Центральну жилу одного з екранованих проводів або синій або зелений провідник шнура від навушників припаяйте до штирьового контакту одного з штекерів, центральну жилу іншого екранованого проводу або червоний провід кабелю навушників - до штирьового контакту іншого штекера.
4
Якщо підсилювач обладнаний вхідним гніздом стандарту DIN (ОНЦ-ВГ) з п'ятьма висновками, на протилежний кінець кабелю доведеться встановити всього один штекер цього типу. Загальні провідники кабелю, виготовленого за будь-якого із способів, припаяйте до середнього контакту роз'єму. Якщо підсилювач виготовлений до 1984 року, провідники, відповідні стереоканалами, підключіть до штирькам роз'єму, розташованим зліва від середнього (якщо дивитися з боку пайки, повернувши колодку виїмкою вниз, а середнім виводом вгору). У разі ж, якщо підсилювач випущений після 1984 включно, дроти, відповідні каналам, припаяйте до контактів, розташованим праворуч від середнього.
5
Ізолюйте всі з'єднання і зберіть роз'єми.
6
Обесточьте підсилювач. Підключіть кабель до виходу ноутбук а, призначеному для навушників, і до входу підсилювача, що має найгіршу чутливість. Перемикачем виберіть цей вхід. Якщо малочутливих входів у підсилювача немає, послідовно з провідниками кабелю, відповідними стереоканалами, доведеться включити по резистору опором в 10 кіло.
7
Як на комп'ютері, так і на підсилювачі встановіть мінімальну гучність. Тільки тепер увімкніть живлення підсилювача.
8
Запустіть на ноутбук е відтворення будь-якого аудіофайлу. Повільно підвищуйте гучність на обох апаратах, поки не почується звук. Підберіть таке співвідношення між положеннями регуляторів гучності на комп'ютері і підсилювачі, при якому найменш помітні спотворення.