Як витягнути кнопки з клавіатури.

Люди, які багато працюють за комп'ютером, рано чи пізно стикаються з поломками клавіатури . Деякі клавіші можуть почати залипати, погано рухатися в своїй комірці. На деяких клавішах можуть стертися малюнки. Не поспішайте викидати вашу клавіатуру! Їй можна дати друге життя.
Вам знадобиться
  • Керівництво по експлуатації, аркуш паперу, набір викруток.
Інструкція
1
Ознайомтеся з керівництвом по експлуатації вашої клавіатури . Якщо ви не зможете знайти керівництво в паперовому вигляді, то відвідайте сайт виробника вашої клавіатури . На ньому ви зможете знайти посібник з експлуатації вашої клавіатури в електронному вигляді. У ньому ви зможете знайти схему будови вашої клавіатури . З її допомогою ви зможете зрозуміти, як найкраще розібрати вашу клавіатуру і знайти всі невидимі кріплення і болтики.
2
Також необхідно перемалювати розташування кнопок, щоб надалі не переплутати їх місцями. Для цього візьміть аркуш паперу, накресліть на ньому схему клавіатури і нанесіть позначення всіх клавіш. Можна також знайти таку схему в інтернеті і роздрукувати її на принтері.
3
Переверніть клавіатуру клавішами вниз. Відкрутіть всі болтики. Також потрібно відкрутити болтики, які можуть бути на лицьовій частині. Після цього акуратно відкрийте всі засувки і плавно потягніть на себе задню панель. Вона повинна знятися. Після цього необхідно вийняти два шари. Знайдіть маленьку панельку з діодами. Зазвичай вона кріпиться одним маленьким болтиком. Відкрутіть його і демонтуйте.
4
Тепер необхідно приступити безпосередньо до вилучення самих клавіш. Якщо всі клавіші сидять в окремих гніздах, то необхідно акуратно натиснути пальцем з тильного боку на клавішу. Засувки стискуватимуться і клавіша звільниться з кріплення. Робити цю процедуру необхідно дуже плавно і акуратно, щоб ненавмисним рухом не пошкодити засувки. Якщо полотно клавіш незбиране, то потрібно знайти засувки або болтики, якими воно кріпиться до корпусу клавіатури . Викриття болтики або відкрийте засувки і акуратно вийміть з пазів полотно. Збірку клавіатури необхідно проводити в зворотному порядку.