Як зробити чохол.

Чохли щільно увійшли в наше життя, зайнявши свої почесні місця на стільцях, кріслах, сидіннях автомобілів. Все частіше в чохли «загортають» телефони, фотоапарати і навіть ноутбуки. Ми ж у цій статті поговоримо про те, як можна без особливих клопотів зробити знімний чохол для улюбленого стільця. Зробивши необхідні виміри сидіння нашого стільця, можна буде приступати до вирізання викрійок і їх з'єднанню.
Інструкція
1
Почнемо з сидіння нашого стільця. Вирізаємо з картону лекало, прикладаємо його до красивої декоративної тканини і додаємо з кожного боку по 1,5 см. Далі вирізаємо для бордюру смужку тканини, яка проходитиме навколо всього сидіння. Прикрасимо бордюр кантом, а до цього канту ми потім пришиємо тканину, призначалася для сидіння стільця. До нижньої частини бордюру, до якої буде пришивати волан, пришиємо другий кант.
2
Тепер відрізаємо для спинки стільця два шматки матерії з припуском 3-4 см. Докладаємо тканину до спинки стільця і кріпимо її шпалерними шпильками або шпалерними цвяхами. Щоб тканина «повернулася» на спинці, зрізаємо її півколом. На припуск залишимо від 1 до 5 см. Нижня частина нашого стільця пряміше верхньої, тому зробимо з тканини гармошку, яка виконає роль невеликий складки. Складку ми сховаємо під стрічку або під прикраса з тканини.
3
Разрежем шматок тканини, призначеної для волана, на дві частини. Одну для задньої частини нашого стільця, а другу зробимо рівний по довжині суми двох бічних сторін і передньої царги. Зробимо припуск 1,5 см у верхній частині і 3 см - у нижній для краю. До краю прикріплюємо волан. Тепер робимо складку всередину на рівні ніжок, щоб у нас вийшла складка Діор. Закріплюємо складку булавками. Коли в передній частині нашого стільця будуть зроблені дві складки Діор і волан, пришиємо волан до канту, що знаходиться на бордюрі в ближній його частини. Зробимо примірку. Якщо потрібно, підженемо деталі, зробивши ширше чохол або заклавши складку глибше.
Корисна порада
Волан ми можемо зробити з чотирьох обрізів матерії. В цьому випадку нам потрібно сховати під складки Діор місця з'єднання частин тканини. Також можна з'єднати частини тканини бантиками зверху донизу або пришити до задньої частини спинки стрічку, яка утримуватиме невелику складку. І взагалі, фантазувати не лякайтеся. Додавайте свої свіжі ідеї в конструкцію чохла, з'єднуйте тканини, різні за фактурою і грайте на протиставленні матеріалів і кольору.