Як знайти золоту каблучку. відшукати кільце за допомогою.

Будь-яке кільце , завдяки своїй замкнутої окружності, символізує єдність, цілісність і нескінченність. Не дивлячись на те, що в наші дні можна без праці вибрати кільце на будь-який смак, завжди модними і найбільш популярними залишаються золоті кільця. Але незалежно від того, наскільки воно дорого, завжди буває дуже прикро раптом виявити його пропажу. На жаль, є не так вже й багато дієвих способів знайти золоте кільце . Але при наявності бажання, терпіння і винахідливості - все можливо.
Вам знадобиться
  • - довідник хорарной астрології
  • - місячний календар
  • - металошукач
Інструкція
1
Якщо ви втратили кільце в своїй квартирі, на своїй дачній ділянці, або в будь-якому іншому, недоступному для чужих і сторонніх людей місці, першим ділом - розслабтеся і заспокойтеся. Цілком ймовірно, перебуваючи в збудженому і схвильованому стані, ви втратили увагу і не бачите кільце , навіть якщо воно лежить у вас прямо перед очима. Почекайте деякий час, спробуйте пригадати, де ви бачили його востаннє.
2
Візьміть червону хустку, обв'яжіть його навколо ніжки стільця і починайте неквапливі пошуки кільця, не забуваючи примовляти: «Дідусь домовик, пограв, пограв, та й віддай». Звичайно, з наукової точки зору неможливо пояснити механізм дії цих слів, і все-таки, найчастіше це спрацьовує. А якщо ви абсолютний противник контактів з потойбічними силами навіть таким чином, але хочете спробувати знайти золоте кільце цим способом, під час пошуку присуджуйте: «Пам'ять повернися до мене зараз, знайти пропажу допоможи, і приховане від моїх очей , господареві скоріше поверни ».
3
Загляньте в місячний календар і визначте, в якому знаку зодіаку знаходиться Місяць на момент початку пошуку кільця. Потім відкрийте главу «Як знайти загублені речі» в довіднику хорарной астрології, і, вибравши відповідний пункт, читайте можливі місця знаходження вашої пропажі. До речі, тут перераховані місця пошуку не тільки в будинку, але і поза ним.
4
Застосуйте металошукач, як найнадійніший, хоча і трудомісткий спосіб знайти золоте кільце . Звичайно, купувати його для цієї мети зовсім не обов'язково. Якщо ви знаєте якогось любителя шукати на дозвіллі скарби, можна попросити про допомогу його. Якщо ж ні - візьміть металошукач на прокат. Варто це не дорого - в межах 10 доларів. А якщо у вас буде можливість вибору, беріть модель металошукача, в якій можна виставити певний тип пошуку, зокрема, золото або кільця.
Корисна порада
Задумайтесь, можливо не варто жаліти про зникнення кільця, адже є повір'я, що, втративши його, ви відкупилися від якоїсь великої біди.