Як позбутися від жиру на колінах.

Напливи жиру над колінами псують навіть найкрасивішу форму ніг. Виправити цей недолік допоможуть фізичні навантаження на м'язи стегон і гомілок, а також суглобова гімнастика. Увімкніть наведені вправи в свою ранкову зарядку, і через кілька днів помітите хороші результати.
Інструкція
1
Перенесіть вагу тіла на ліву ногу, праву підніміть над підлогою. Робіть кругові рухи в колінному суглобі в обидві сторони по черзі. Повторіть вправу іншою ногою.
2
Встаньте на ліву ногу, праву підійміть, руки поставте на пояс. Скрутіть ногу, направивши шкарпеточку всередину, а зовнішню частину стопи вперед. Потім скрутіть ногу в іншу сторону: внутрішню частину стопи поверніть вперед. Зробіть 10 скруток в кожну сторону. Повторіть вправу іншою ногою.
3
Встаньте прямо, ноги разом, долоні на поясі. З видихом зробіть випад вперед лівою ногою. На вдиху поверніть ногу у вихідну позицію. Повторіть випад правою ногою. Зробіть вправу не менше 15 разів кожною ногою.
4
Ноги розведіть на ширину плечей, долоні покладіть на стегна. З видихом зігніть праве коліно, вага тіла перенесіть на цю ногу і пружиньте на ній 20 секунд. На вдиху встаньте прямо. З видихом зробіть випад на ліву ногу. Повторіть вправу по 15 разів кожною ногою.
5
Ноги розведіть широко, руки витягніть перед собою, стопи внутрішньою стороною розгорніть вперед. З видихом присядьте вниз, на вдиху встаньте. Зробіть 15 присідань.
6
Ноги разом, руки на поясі. З видихом зігніть праву ногу в коліні, підніміть її якомога вище і направте шкарпеточку до себе. На вдиху поставте ногу на підлогу. Зробіть не менше 20 підйомів кожною ногою.
7
Ноги поставте на ширині плечей, пальці зчепіть в замку і витягніть руки на рівні грудей. З видихом присядьте, зупинившись на рівні, коли стегна будуть паралельні підлозі. Копчик відтягніть назад і зберігайте позу 10 секунд. На вдиху встаньте і відпочиньте 5 секунд. Зробіть ще 9 присідань.
8
Прискорити спалювання жиру над колінами можна, якщо додати додаткове навантаження у вигляді бігу по пересіченій місцевості, плавання, підйому по сходах, стрибків зі скакалкою і частих піших прогулянок.