Як вводити фруктове пюре.

Чим старше малюк стає, тим більше їй потрібно корисних мікроелементів. Фруктове пюре є джерелом натуральних вітамінів і корисних речовин. Щоб даний продукт не завдав шкоди здоров'ю дитини, необхідно знати, як його правильно вводити в раціон харчування малюка.
Інструкція
1
Вводити фруктове пюре необхідно починати з 6 місяців по? чайної ложки і поступово за тиждень збільшити цей обсяг до 60-80 грам. Цієї кількості дитині буде достатньо до 8 місяців, потім збільшити до 100 грамів.
2
Давати фруктове пюре малюкові потрібно після основного годування вранці, щоб простежити за реакцією організму на новий продукт, звертаючи велику увагу на стілець і стан шкірних покривів.
3
При появі будь-яких шкірних висипань або зміну стільця необхідно відразу звернутися за консультацією до педіатра і тимчасово скасувати прикорм.
4
Повторне введення фруктового пюре в раціон харчування малюка слід проводити не раніше, ніж через 1 місяць.
5
Як правило, починати прикорм потрібно з пюре із зелених яблук. Вони не викликають алергічних реакцій і завдяки вмісту в них пектину сприяють легкому спорожнення кишечника.
6
З великою обережністю необхідно вводити пюре з вишні, полуниці, малини, лісових ягід і смородини - вони здатні спровокувати алергію.
7
До року не можна дітям давати грейпфрути, мандарини, апельсини, виноград, кавуни і дині. Вони є сильно алергенними продуктами.
8
Вводити фруктові пюре необхідно тільки з однокомпонентних гомогенізованих пюре .
9
В якості першого фруктових пюре можна використовувати: -яблочное пюре , що містить пектин і залізо; -грушевое пюре , що містить фолієву кислоту , кальцій і магній; -банановое пюре , що містить кальцій, залізо і фосфор; - пюре з яблук і абрикосів, що містить пектин, калій, каротин і вітамін С; - пюре з чорносливу, що містить калій, вітаміни В1 і В2; -чернічное пюре , що містить пектин і бета-каротин.
10
Для приготування фруктового пюре необхідно використовувати виключно свіжі фрукти вітчизняного виробництва. Фрукти потрібно ретельно промити, очистити від шкірки і натерти на дрібній тертці.