Як вивести слід від праски. корисні поради чіска сліду від праски.

Скільки б ви себе не заспокоювали стандартної черговою фразою: «Ну, з кожним буває!», Під час розглядання димить сліду на улюбленій кофточці, легше від цього вам не стає. Навіть якщо іржаво-коричнева пляма залишилося на давно просячи на пенсію одязі - приємного також мало. Видалити плями від праски ви зможете, якщо скористаєтеся нижчеподаними радами.
Інструкція
1
Найпростіше викинути зіпсовану річ або перевести її ряди «гаражно-дачного» гардероба. Але даний рада і без цього очевидний. А ось привести одяг в первозданний вигляд буде набагато складніше, але цілком реально. Щоб видалити пляму від праски , вам спершу потрібно з'ясувати, з якого матеріалу річ, а далі виконувати дії в залежності від нього.
2
Позбутися «прасувальну наслідків» на лляних тканинах світлих тонів можна, замочивши їх на всю ніч в тазу в суміші кислого молока (кефіру) і води. А вранці просто поперіть разочок. Слабокислая середу допомагає нейтралізувати підпалини.
3
На бавовняної тканини ви зможете вивести слід від праски слабеньким розчином хлорного вапна. На стандартний стакан додайте всього кілька крапель. Потім негайно і ретельно прополощіть оброблену річ.
4
С віскозних тканин плями ви можете вивести за допомогою денатурату. Правда даний продукт побутової хімії в господарстві зустрічається досить-таки не часто.
5
Якщо зіпсований матеріал є поєднанням х/б і синтетики, то змочіть підпалини перекисом водню. Ефект впливу перекису підвищиться, якщо ви додасте в неї пару крапель нашатирного спирту. Вивісите річ на сонячне світло до абсолютного висихання відразу ж після обробки.
6
Кольорові речі з змішаної тканини протріть слабеньким розчином бури, потім теж вивісите на сонці. Періть річ після повного висихання, попередньо заперіть пляма дуже ретельно.
7
Актуальним залишається старовинний рада з використанням лука для боротьби з підпалинами. При «прасувальну аварії» цибулю подібний до «швидкої допомоги». Застосовувати його потрібно негайно. Для цього головку ріпчастої цибулі розріжте навпіл і сильними рухами втирайте в пляму. Після такої обробки відразу ж ретельно виперіть річ, а інакше запах цибулі надовго залишиться на вашому одязі.