Як зміцнити м'язи обличчя.

З віком овал особи починає втрачати форму, з'являється «другий» підборіддя і глибокі зморшки. Існує безліч способів уповільнити цей процес, але найдоступнішим і ефективним є зміцнення м'язів особи .
Інструкція
1
М'язи особи зміцнюються за допомогою спеціальної гімнастики. Найголовніше у виконанні вправ - це постійність. Щоб добитися стійкого результату, необхідно займатися собою щодня. Це допоможе підтягнути обличчя краще найдорожчих кремів і надовго зберегти молодий і свіжий вигляд, чого пластична хірургія дати не може. Перед початком гімнастики необхідно змити всю косметику.
2
Найчастіше першими з'являються зморшки біля очей, тому дуже важливо приділяти увагу зміцненню м'язів саме в цій зоні. Для цього необхідно робити наступну вправу. Вказівні пальці розташуйте в зовнішніх куточках очей, а середні - у внутрішніх, злегка натисніть (тиск не повинен бути сильним). Подивіться вгору, заводячи очі якомога сильніше. При цьому необхідно сильно примруживши, напружуючи нижню повіку. Утримуйте напругу кілька секунд, потім розслабте м'язи. Необхідно повторити 4-5 разів.
3
Для зміцнення м'язів щік корисно наступну вправу. Помістіть вказівні пальці під очні западини. Раздвигайте і піднімайте куточки губ, неначе посміхаєтеся. У цей момент ви повинні відчути, як піднімають під пальцями м'язи щік. Опустіть куточки губ і розслабте обличчя. Повторіть вправу близько 20 разів.
4
Для тонусу м'язів всього особи робіть таку вправу. Повільно вимовляєте літери «а», «о», «у», «и», при цьому сильно витягаючи або розтягуючи губи і напружуючи м'язи особи , як ніби хочете якомога чіткіше вимовити літери.
5
Для запобігання появи «другого» підборіддя і зміцнення м'язів шиї необхідно робити наступну вправу. Покладіть долоні один на одного і помістіть їх на шию в районі ключиць, при цьому злегка захоплюючи і натягуючи вниз шкіру шиї (тільки не сильно). Стисніть губи і злегка закиньте голову назад. У цей момент ви повинні відчути, як напружуються м'язи шиї і підборіддя. Утримаєте голову в такому положенні протягом трьох секунд і поверніть в початкове положення. Повторіть 25-30 раз.Важно, щоб під час кожної вправи ви відчували напругу в тренируемой м'язі, інакше гімнастика просто не дасть ефекту.