Як спаяти usb кабель. Як споя sdhc card до УСБ кабелю.

В кабелі, що з'єднує USB-порт комп'ютера зі стільниковим телефоном, цифровим фотоапаратом, кардрідером або іншим периферійним пристроєм, при недбалої експлуатації може з'явитися обрив. Маючи кілька несправних шнурів, з них можна самостійно виготовити один справний.
Інструкція
1
Кожен з кабелів розріжте навпіл. Зачистіть і залудити кінці проводів.
2
Візьміть металевий затиск для кріплення штори до карниза. До нього припаяйте шпильку.
3
Одягніть зажим зі шпилькою на один з щупів мультиметра. Сам прилад переведіть в режим омметра зі звуковою прозвонкой.
4
Далі належить копітка робота. Якщо деякі з роз'ємів - мініатюрні, доведеться скористатися лупою. Визначте і замалюйте відповідність контактів роз'ємів квітам проводів (ніякого стандарту на цей рахунок не існує). Обшивка, якщо вона є, повинна бути з'єднана з корпусом роз'єму. Половини кабелів, в яких є хоча б один обрив, хоча б одне коротке замикання, наказуйте і більше не використовуйте.
5
Значно полегшити роботу по прозвонке половин кабелю можна, якщо є відповідні частини до роз'ємів. Для штекерів, які розраховані на підключення до комп'ютера, відповідні частини можна зняти з несправною материнської плати. Відповідні частини до роз'ємів, призначеним для підключення до телефонів, кардрідер, фотоапаратів, принтерів і т.п. можна придбати в магазині, що торгує радіодеталями, або випаять з несправних периферійних пристроїв (не обов'язково того ж призначення).
6
Цокольовка роз'ємів знайдіть на наступній сторінці: http://pinouts.ru/all/USB_pinout.shtml
7
Керуючись Цоколевка, вкажіть на замальовках відповідність назв ліній квітам проводів для кожної з половин кабелів.
8
Складіть з справних половин нові кабелі, поєднуючи їх однойменні дроти. Ретельно пропоїти і ізолюйте всі з'єднання. Потім продзвоните готові кабелі, щоб переконатися, що з'єднані саме однойменні контакти, і що в них немає обривів і коротких замикань.
9
Спробуйте підключити отриманими шнурами до комп'ютера телефон, фотоапарат, кардрідер або інше периферійне пристрій. Переконайтеся, що кабелі працездатні.
Зверніть увагу
Чи не виготовляйте кабелі, що складаються з двох роз'ємів типу A або двох роз'ємів типу B. З'єднати таким чином два комп'ютера або два телефони все одно не вийде, а от імовірність виходу їх з ладу при такому підключенні вельми висока.