Як написати твір-казку.

Твір-казка - це найбільш важкий вид письмового творчості, адже дитині необхідно зробити роботу не за певним твором, де вже відомі герої, і досить тільки описати своє ставлення до них, а самому виступити в ролі автора.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до роботи, необхідно ретельно обміркувати тему твору-казки. Кожне слово, яке буде вказано в темі роботи, повинна мати своє значення.
2
Потрібно подумати, про що саме буде написано в цьому творі. Можна використовувати вже відомих казкових героїв, помістивши їх в нову, вами придуману ситуацію, це найбільш легкий спосіб, адже і персонажі і їхні характери вже відомі. А можна самостійно придумати героїв, але в цьому випадку, розкриттю їхніх характерів потрібно буде приділити особливо пильну увагу.
3
Тепер потрібно продумати основну думку твори, яку ви хочете розкрити в цій роботі і донести до читача, за допомогою вигаданих вами або вже відомих героїв, і скласти план.
4
Написання твору-казки вимагає послідовності викладу, тобто не можна перескакувати з однієї думки на іншу, не закінчивши розпочатого міркування.
5
Вам потрібно зробити підбір правильних образних слів і виразів. Під час написання роботи необхідно уникати повторів одних і тих же слів і словосполучень.
6
Твір-казка на увазі не тільки опис певного сюжету і образів героїв, тут потрібно розкрити ваше ставлення до того, що ви описуєте.
7
На завершення роботи необхідно зробити висновки.
8
Після закінчення роботи твір потрібно уважно перечитати, щоб переконатися, що в ньому повністю розкрита тема, використані всі пункти плану. Якщо ви виявите місця, в яких пункти плану або основна думка розкриті не достатньо, їх потрібно доповнити.
9
Так само необхідно звернути увагу на стиль твору-казки, він повинен бути єдиним, і перевірити, наскільки вдало виражені думки, внісши необхідні виправлення, якщо це буде потрібно.