Як підключити аську.

Програма I Seek You (ICQ) признанна мільйонами людей в усьому світі. Якщо спочатку аська призначалася для знайомства молодих людей, то зараз це зручний засіб спілкування та передачі файлів.
Інструкція
1
Існує безліч програм, що підтримують формат ICQ: Mail-агент, QIP, Miranda, ICQ та інші. Вибрати найзручнішу аську для себе ви зможете, спробувавши кілька програм і оцінивши їх переваги і недоліки. Скачайте програму з офіційного сайту розробника. http://icq.rambler.ru/http://qip.ru/http://www.miranda-im.org/download/Не довіряйте сумнівним безкоштовних сервісів: ви можете зіткнутися з інтернет-шахрайством.
2
При скачуванні браузер збереже програму в ту папку, в яку була здійснена минула завантаження. Відкрийте цю папку. Перед вами інсталяційний файл аськи. Двічі клікніть на нього лівою кнопкою миші. Виберіть папку, в яку буде встановлена програма. За замовчуванням програми встановлюються на диск С в папку Program Files.
3
Програма буде встановлюватися покроково, пропонуючи вам змінити параметри установки. Ці тонкощі призначені тільки для досвідчених користувачів. Якщо ви погано розбираєтеся в комп'ютерних програмах, просто погоджуйтеся з вибором комп'ютера і переходьте до наступного кроку установки, натискаючи «Далі».
4
Коли програма буде повністю встановлена, на робочому столі з'явиться її ярлик для швидкого доступу до асьці. Натисніть лівою кнопкою миші на ярлик два рази. Перед вами відкриється вікно для введення облікового запису. Введіть свій логін і пароль у відповідні строки. Натиснувши на галочку «Запам'ятовувати при вході» ви налаштуєте програму на автоматичну авторизацію відразу при включенні комп'ютера.
5
Якщо ви не зареєстровані в програмі ICQ, натисніть на головному вікні кнопку «Реєстрація». Заповніть необхідні для системи дані та натисніть «ОК». протягом 10 хвилин на вказану вами адресу електронної пошти прийде підтвердження реєстрації, а ви отримаєте логін і номер своєї аськи. Приємного спілкування!
ICQ - програма-месенджер, тобто додаток для миттєвого обміну повідомленнями. Вона була розроблена ізраїльською компанією "Mirabilis" в 1996 р, потім продана компанії "America Online", а в 2010 р перейшла у власність групи компаній "Mail.ru". Назва програми можна прочитати як фразу англійською «Я шукаю тебе». Це своєрідне перетворення коду Морзе "CQ" - виклику будь-якій станції. Встановити ICQ на комп'ютер можна з сайту її розробника.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт за посиланням внизу та натисніть кнопку «Завантажити». Дочекайтеся закінчення завантаження файлу установки на комп'ютер
2
Запустіть файл установки. Оберіть мову установки і директорію. Поставте галочку поруч з полем «Приймаю умови угоди». Натисніть кнопку «Далі».
3
Натисніть опцію «Налаштування установки». Виберіть потрібні опції натисканням по полю поруч з ними, натисніть знову «Далі».
4
Дочекайтеся закінчення установки. Поставте галочку поруч з полем «Запустити ICQ» та натисніть кнопку «Готово»