Як звільнитися з роботи за власним бажанням. звільнилася з роботи коли останній робочий день.

За формулюванням «за власним бажанням » можуть ховатися найрізноманітніші мотиви: переїзд в інше місто, сімейні проблеми, незадоволеність зарплатою, зміна професії і т.д. Закон дає працівникові право не вказувати конкретну причину розірвання трудового договору. Але всі інші етапи процедури звільнення повинні пройти відкрито і в строго встановленому порядку.
Інструкція
1
Вивчіть Трудовий кодекс. Процес звільнення за власним бажанням регламентовано статтею 80 «Розірвання трудового договору з ініціативи працівника». З точки зору закону ідеальний варіант припинення трудових відносин включає в себе: письмове повідомлення роботодавця, відпрацювання співробітником двох тижнів після подання заяви, розірвання в останній робочий день договору та видачу трудової книжки та повного грошового розрахунку.
2
Поговоріть з керівником до подачі заяви. Розмова може бути складним і неприємним, але відбувшись, він прояснить позиції і визначить ваші подальші дії. Якщо можливо, поясніть начальнику причину звільнення, якщо ні - просто скажіть, що прийняли рішення остаточно.
3
Уточніть, чи потрібно вам відпрацьовувати саме 14 днів або строк відпрацювання можна скоротити. Закон залишає це рішення на розсуд роботодавця. Можливо, начальник зобов'яже вас потрудитися всього лише 2-3 дні для завершення проекту. Але якщо вам зручніше відпрацювати законні два тижні, попередьте про це. Керівник зобов'язаний дотримати ваші права.
4
Напишіть заяву про звільнення. Єдиної форми для нього не існує. Можна попросити зразок у відділі кадрів. Заява пишеться на ім'я керівника організації. Формулювання найчастіше звучить наступним чином: «Прошу звільнити мене із займаної посади за власним бажанням з 01.01.2012 р». Потім ставиться дата написання заяви та особистий підпис співробітника.
5
Дата звільнення в заяві означає останній робочий день. Поставте число і місяць, про які домовилися з керівником. Якщо ж між вами виникли розбіжності, відрахуйте належні за законом 14 днів. Вважати потрібно, починаючи з дня, наступного за днем подання заяви. Цю дату і напишіть в заяві. Довше роботодавець не має права вас затримувати.
6
Відробіть залишилися до звільнення дні сумлінно. Завершіть розпочаті проекти або призупините їх. Підготуйте службові справи до передачі іншому співробітникові. Дізнайтеся, хто з колег виконуватиме ваші обов'язки, поспілкуйтеся з ним і розкажіть про самих термінових завданнях. Познайомте партнерів і клієнтів з людиною, що замінив вас. Почистіть комп'ютерні папки, видаліть особисті документи та листування. Звільніть ящики столу, заберіть додому сувеніри та персональні нагороди.
7
В останній робочий день ознайомтеся із записом у трудовій книжці. Зверніть увагу на правильність дати звільнення і його заснування. У записі відділу кадрів повинна бути вказана тільки стаття 80 Трудового кодексу РФ. Отримайте на руки трудову книжку.
8
В цей же день бухгалтерія організації повинна провести повний розрахунок грошовий коштів, що належать вам. Їх видадуть готівкою або перерахують на банківську карту. У розрахунку враховується заробітна плата за останній місяць роботи, кошти за невикористані дні відпустки, премії, матеріальна допомога та інші виплати, передбачені в компанії.
Зверніть увагу
Ви можете відкликати свою заяву про звільнення в будь-який день до закінчення строку відпрацювання. Однак роботодавець має право не приймати відгук, якщо на ваше місце вже запрошений новий співробітник і від нього отримано письмову згоду.
Корисна порада
Попросіть співробітників бухгалтерії відразу ж оформити вам довідку про заробітну плату за останні два роки за формою 2НДФЛ. Вона буде потрібно вам на новому місці роботи.