Як носити малюка.

У сучасному світі існує безліч спеціальних пристосувань для перенесення маленької дитини: різноманітні сумки, рюкзаки-кенгуру і т. Д. Проте, необхідно бути дуже обережними, щоб не нашкодити дитячому хребту, використовуючи неправильні утримувачі. Деякі пристосування для носіння малят сприяють правильному розвитку хребта, в той час, як інші можуть завдати непоправної шкоди.
Інструкція
1
Хребет малюка наражається на небезпеку в багатьох популярних власниках. Лікарі-фахівці з'ясували, що в вертикальному положенні, коли ноги дитини перебувають на вазі, основний тягар припадає на нижню частину хребта, створюючи надмірне напруження. Це може негативно вплинути на загальний розвиток хребта і, зокрема, викликати його викривлення. Іноді навіть розвивається таке захворювання, як спондилолистез. Сьогодні в 90% випадків цього захворювання у дитини спостерігається зсув 5-го поперекового хребця і лише в 9% - четвертого.
2
Результати досліджень показали, що найкращим держателем для дитини є бебі-слінг (перев'язь). Сьогодні існує безліч варіацій слінгів, але, при їх використанні необхідно звертати увагу на наступні моменти. Поки малюк не може сам тримати голову, потрібно, щоб держатель підтримував його шию. Слінг відрізняється від інших вертикальних власників тим, що обхоплює дитини майже так само, як і ваші руки. Майте на увазі, що держатель не повинен надто рано навантажувати дитячий хребет. Дитина повинна бути в горизонтальному або трохи піднесеному положенні, щоб підтримка розподілялася по всій лінії його хребетного стовпа.
3
Якщо ви збираєтеся придбати пристосування для носіння дитини, то запитайте самі себе, а було б вам в ньому зручно, якби ви були на місці малюка . Де ж все-таки зручніше? У слінгу, що є якоюсь подобою гамака, або в парашутному костюмі зі звисаючими вниз ногами? Напевно багато зволіють гамак. Є ще деякі переваги держателів типу слінга. Це не тільки можливість носити дитину обличчям до себе, але також і зручність грудного годування. Починаючи з чотирьох місяців, дитина активно цікавиться навколишнім світом, тому віддасть перевагу, скоріше всього, вертикальне положення. Слінг дозволяє маляті сидіти, схрестивши ноги по-турецьки. У цьому положенні вага тіла розподіляється на ноги і стегна, а не тільки на незміцнілий хребет.