Як переглянути буфер обміну. Як відкрити буфер обміну на 7.

Буфером обміну називається область в оперативній пам'яті, куди відбувається запис даних при їх копіювання або переміщення з одного місця в інше. Необхідність дізнатися зміст зазвичай виникає при підозрі на віруси, коли йде запис сторонньої інформації. Переглянути буфер нескладно.
Інструкція
1
Для того, щоб перевірити вміст буфера обміну, можна скористатися спеціальними програмами для перехоплення даних з нього, проте набагато простіше скористатися стандартними засобами операційної системи.
2
Заповніть буфер обміну даними будь-якою інформацією (для тестової перевірки). Найпростіший спосіб - відкрити будь-який текстовий редактор і написати в ньому будь-яке слово або навіть декілька.
3
Виділіть набраний текст лівою кнопкою миші. На виділеної області натисніть правою кнопкою миші, викликавши контекстне меню, в якому використовуйте пункт «Копіювати». Або ви можете скористатися комбінацією клавіш Ctrl + C («Копіювати»). В результаті в буфер занесений набраний вами текст.
4
Відкрийте меню «Пуск» шляхом натискання однойменної кнопки на панелі завдань. В меню оберіть опцію «Виконати». Або використовуйте поєднання кнопок Win + R.
5
Наберіть команду "clipbrd" у вікні і натисніть клавішу Enter. В результаті перед вами відкриється вікно з вмістом буфера обміну .У цьому вікні відбувається відображення вмісту буфера в реальному часі. Наприклад, ви можете натиснути на клавішу PrtSc (створення знімка робочого столу), після чого виявите, що у вікні буфера відобразилося зображення робочого столу.
6
Дані буфера обробляються так само, як і звичайні файли - за допомогою редактора їх можна як зберігати, так і відкривати раніше збережені. Використовуйте такі пункти меню, як «Файл» - «Зберегти як» для збереження даних з буфера в спеціальний файл з розширенням ".clp".
7
Натисніть на кнопку «Видалити» на панелі інструментів (має вид чорного хрестика) редактора даних буфера обміну, якщо вам потрібно очистити пам'ять від цієї інформації.