Як зрозуміти характер людини. Як зрозуміти Який у мене характер.

У житті ви, практично, кожен день зустрічаєтеся з новими людьми. Це відбувається і на роботі, і в побуті. Спілкування з незнайомою людиною завжди важко, адже ви не знаєте, як він може відреагувати на ваші слова, як поведе себе в тій чи іншій ситуації. Як стверджують психологи, зрозуміти характер людини можна за деякими зовнішніми ознаками, в тому числі, по ході. Сподіваємося, що вміння оцінювати людини по тому, як він ходить, виявиться вам корисним.
Інструкція
1
Характерна для людини манера рухатися може повідати багато про що, навіть про його сексуальні переваги. Успішні, упевнені в собі люди, рухаються розкуто і вільно. Під час ходьби, їх тіло розслаблене, але сам крок легкий і пружний. Така людина ходить, розправивши плечі, трохи піднявши голову і злегка висунувши підборіддя вперед. Опинившись з вами в ліжку, він підкорить вас запалом і напором.
2
Жінка, впевнена в собі і усвідомлює, що нею милуються, добре тримає поставу, трохи опустивши плечі, звівши лопатки і розгорнувши груди. При цьому вона намагається не розгортати корпус, для того, щоб поглянути на щось, а обмежується поворотом голови. Навіть якщо вона йде на каблуках, рухається вона граціозно і стрімко.
3
Хода розсіяного і забудькуватого людини, будь то жінка або чоловік, трохи танцююча. При погляді на нього виникає відчуття, що в голові його звучить одному йому чутна музика, і рухається він у її ритмі. Такій людині важко сконцентруватися, він часто забуває не лише свої обіцянки, але і ту інформацію, яку зовсім недавно отримав від вас. Зазвичай, такі люди не вникають в проблеми інших, воліючи тут же забувати про них. У ліжку вони зайняті лише власними переживаннями і задоволенням.
4
крадеться, як би невпевнена, хода з упором на носок може про характер ізовал людини як скромного і не люблячого привертати увагу до своєї персони. Часто він відлюдник, замкнутий у собі, похмурий, підозрілий і неговіркий. Він мізантроп і особливо не спокушається ні за чий рахунок, обережний з зв'язках і знайомствах, воліє починати спілкування, тільки отримавши попередні рекомендації. Його поведінка в ліжку досить одноманітно і нудно.
5
Розмірене, некваплива, як би «пливе» хода властива впевненим у собі, спокійним людям. Вони раціональні й розумні, використовують ці якості, приймаючи завжди зважені і продумані рішення. Імпульсивність їм чужа, а вивести з себе їх практично неможливо. Часто вони відрізняються зайвою консервативністю, воліють класичний стиль і в одязі, і в мистецтві. Якщо він дійсно закоханий, то в ліжку може бути пристрасний, хоча і тут віддасть перевагу традиційний секс.
6
Ви й самі можете продовжити цю класифікацію, грунтуючись на аналізі поведінки і манері рухатися своїх знайомих. Використовуючи ці знання, ви при першій же зустрічі зможете скласти думку про будь-яку людину, рисах його характер а і пристрастях.