Як розважити сім'ю.

Спільний відпочинок - один з кращих способів об'єднати родину. Це може бути якесь захоплююче заняття, екскурсія або туристичний похід - список можна продовжувати і продовжувати. Головне - те почуття духовної спільності, яке вдасться вкласти в цей захід кожному члену сім'ї, і те почуття задоволення і єдності, яке залишиться ще дуже надовго в найкращих спогадах.
Інструкція
1
Прислухайтеся до основного настрою в сім'ї. Якщо у вашому будинку прийнято тримати сімейну раду, то на ньому можна обговорити, як найближчі плани домочадців, так і їх переваги. Чим більше масштабний захід ви заплануєте, тим більш ретельна підготовка буде потрібно.
2
Пам'ятайте, що відпочивається найкраще тоді, коли немає «висять» справ і турбот. Це стосується і великого, і малого. Наприклад, коли ви всією сім'єю відправляєтеся на тривалу прогулянку, добре б, щоб тема обіду була продумана заздалегідь, а не вийшло б так, що втомлена мама змушена була б ще витратити пару годин на його приготування. Або, якщо сім'я залишає будинок, то просто необхідно залишити в ньому порядок - повернутися в такий будинок буде ще приємніше.
3
Якщо в будинку є діти, то вони завжди оцінять активний відпочинок разом з батьками. Батьки не просто повинні його організувати, а й стати активними учасниками. Це може бути спільна участь у спортивних змаганнях, похід, та просто активна прогулянка. Спробуйте побігати і пострибати разом з дітьми, побудувати вежу з піску, розпалити багаття, катайтеся разом на велосипеді. Робіть це від душі, і ваші діти, безсумнівно, надовго запам'ятають цей день.
4
Подорожуйте. Нові місця дарують нові враження. Можна об'їхати півсвіту, а можна обійти свій край і побачити безліч прекрасних куточків і загадкових місць. Дуже зручно подорожувати на машині - маршрут можна коригувати прямо під час подорожі.
5
Долучайтеся до світової культури. Це не просто чудовий відпочинок - походи в музеї, пізнавальні екскурсії розширять ваш кругозір, у вашій родині з'явиться чимало нових захоплюючих тем для бесіди. Ходіть всі разом в кіно, і ви будете в курсі кінематографічних новинок.
6
Творіть разом! Спільні падлюка всією сім'єю, підготовка до якогось свята, створення домашніх фільмів і концертів - простір для творчості і польоту уяви воістину невичерпний.