Як позбутися "вушок" на боках.

Красива талія додає жінці привабливість і врівноважує пропорції. Домогтися гарної фігури, зігнати накопичився жир на боках допомагають комплекс вправ на різні групи м'язів, розумне харчування, дотримання режиму дня.
Інструкція
1
Виконуйте вправи через 1 годину після еди.Согніте корпус в тазостегнових суглобах під прямим кутом. Упріть руки в стегна. На вдиху надійти живіт, на видиху втягніть. Зробіть, не поспішаючи, кілька повторов.Виполняйте нахили строго в сторони, з гантелями по 1,5 кілограма. Поставте ноги на ширині плечей, рука піднімається в сторону нахилу і верх. Повторюйте по 20 разів в кожну сторону. Вправа направлено на розвиток косих м'язів живота. Ляжте на підлогу, ноги підніміть під кутом в 90 градусів, обертайте ними як при їзді на велосипеді. Опускаючи ноги нижче, ближче до підлоги, ви збільшите навантаження на м'язи низу живота. Повторюйте по 15 - 30 разів. Збільшуйте навантаження поступово, інакше больові відчуття відіб'ють охоту займатися кожен день.Поднімайте корпус тіла з положення лежачи на спині і тримаючи руки за головою. Виконуйте вправу повільно. Так ви досягнете більшого ефекту ніж, піднімаючись ривками. Поперек притисніть до підлоги, для цього можна зігнути ноги в колінах. Вправа направлено на тренування верхніх м'язів живота.
2
Натріть області жирових відкладень розігріваючим кремом або засобом для спалювання жиру. Оберніть плівкою. Таке тепловий вплив сприяє швидкому позбавленню від вушок на боках . Можна застосовувати обгортання при виконанні комплексу.
3
Розітріть проблемні місця медом. Прикладайте і отлеплять долоні до тих пір, поки мед не почне скочуватися в руках і не побіліє. Процедура болюча, але ефективна. Скористайтеся замість меду, морською сіллю або сумішшю рослинного масла з цукром. Процедури діють як пілінг. Відвідуйте баню, яка посилить дію масажу.
4
Перегляньте свій стиль харчування. Відмовтеся від жирної їжі, здоби, тістечок. Замініть тварини рослинними жирами. Газована вода викликає здуття живота. Капуста, горох і квасоля сприяють бродінню в кишечнику. Солона їжа затримує рідину в організмі. Від цих продуктів краще відмовитися. Вживайте продукти з великим вмістом клітковини (овочі, фрукти) для регулярного очищення кишечника. Пийте більше чистої води.
5
Дотримуйтеся режиму дня. Вставайте і лягайте спати в один і той же час. Уникайте стресових ситуацій. Так ви зумієте домогтися гарних результатів. Збої в режимі, емоційно-психологічна напруга провокують нас на споживання висококалорійної їжі, яка відкладається в боках .