Як дізнатися, Які файли відкривалися. Як знайти файли які відкривалися.

У житті бувають ситуації, що вимагають особливої уваги, а то і банальної перевірки. І якщо є підозри в несанкціонованому доступі до особистого комп'ютера - краще вміти їх перевірити. Дізнатися, які файли відкривалися у Вашу відсутність, дуже просто.
Вам знадобиться
  • Доступ до обраної облікової записи або адміністраторські права на ПК
Інструкція
1
Інформація повинна бути надійно захищена. Про це необхідно подбати заздалегідь. Якщо до комп'ютера мають доступ кілька людей, не полінуйтеся завести для себе окрему обліковий запис з надійним паролем. Але якщо раптом все ж виникли підозри, що в комп'ютер заглядав хтось сторонній - треба вміти це перевірити і відстежити. Дізнатися, які файли відкривалися останніми досить просто.
2
Самий просто спосіб дізнатися, які файли відкривалися, під силу кожному. Відкрийте меню «Пуск» - в правій колонці при стандартних настройках відображаються всі елементи, що відкривалися на комп'ютері за останні кілька днів. Якщо даний розділ відсутній - налаштуйте показ. Для цього зайдіть в панель управління, виберіть розділ «Оформлення екрану», в ньому підрозділ «Панель завдань і меню Пуск», потім «Налаштування меню Пуск». У вікні, клікніть вкладку «Меню Пуск» і поставте галочку в чекбоксі «Зберігати та відображати список недавно відкритих елементів».
3
Ще один спосіб дізнатися, які файли відкривалися на комп'ютері - відсортувати їх за датою зміни. Для цього потрібно зайти в меню «Мій комп'ютер» і задати розширені параметри пошуку: «Пошук - Поставити параметри - Сортувати за датою зміни» і потім вибрати цікавий день. Після завершення обробки даних на екран буде виведений список всіх файлів і папок, які відкривалися за вказаний проміжок времені.Необходімо пам'ятати, що в цьому випадку будуть показані тільки файли , які були відкриті і потім знову збережені. Якщо, приміром, зловмисник просто копіював інформацію на зовнішній носій, пошук цього не покаже.
Зверніть увагу
В результаті пошуків будуть відображатися тільки ті файли, які були відкриті в зацікавив Вас проміжок часу.
Корисна порада
Подбайте про безпеку інформації - заведіть окрему обліковий запис з надійним паролем.