Як виготовити склопакет.

Виготовлення склопакетів практично повністю автоматизовано. Лінія виробництва складається з декількох етапів. Перш ніж скло стане повноцінним склопакетом воно повинно пройти не менше 5 стадій підготовки. Виготовляти склопакети можуть як дрібненькі цеху з продуктивністю близько 50 штук в день, так і промислові підприємства, що випускають до 1 тисячі склопакетів на добу.
Вам знадобиться
  • скло, рамка, герметик.
Інструкція
1
Почати слід з підготовки дистанційної рамки, відповідно до розмірів потрібного склопакета. Рамки з'єднайте з допомогою оцинкованих або алюмінієвих вставок і куточків. Всі порожні місця заповніть осушувачем, який не дає потрапити вологи всередину склопакета. Осушувачем може бути силікатна гель або гранульований цеоліт.
2
Потім скло потрібно розрізати на спеціальному резочном столі з використанням інструментів, розмір яких залежить від заготівлі для склопакета. Поле нанесення розрізу скло легко ламається металевими стрижнями, що знаходяться в поверхні столу, призначеного для роботи зі склом. Краю розлому повинні бути рівними, тому проміжку часу між різкою і розломом бути не повинно, ці маніпуляції потрібно проводити одночасно.
3
Тепер настав час приступати до мийки стекол. Для цього будуть потрібні спеціальні щітки і демінералізована вода. Щітки повинні бути середньої жорсткості, щоб не залишати після себе подряпин. Миючі засоби застосовувати не рекомендується, під час миття слід стежити за герметичністю - вона не повинна бути порушена. Потім скла необхідно висушити.
4
На рамки необхідно нанести перший шар герметика. Для цього рамки з'єднують один з одним за допомогою куточків і наносять герметик на поперечні сторони шаром в 5 мм. Потім слід зробити попереднє складання стекол з рамками і відправити готовий склопакет під прес для остаточної фіксації. Він повинен там перебувати кілька годин.
5
Після того як склопакет під пресом стане повністю герметичним, бічні частини склопакета потрібно знову покрити шаром герметика для збереження геометрії під час використання. Мінімальна товщина шару - 3 мм.
6
Під час виготовлення склопакета температура в робочому приміщенні не повинна бути менше 16 і не більше 25 градусів тепла. Якщо технологія не буде порушена, продукт буде якісним, що гарантує захист від холоду і шуму. Такі склопакети служать багато років.
7
При зберіганні та перевезенні використовуються пробкові прокладки, що розміщуються між склопакетами. Вони оберігають поверхню скла від пошкоджень при терті.
Зверніть увагу
Зберігати готові склопакети не можна в горизонтальному положенні, так як може відбутися втрата герметизації.
Корисна порада
Щоб пакет не розвалився під час складання і монтажу, краї стекол потрібно відшліфувати після різання.