Як змінювати запис у блозі.

Колись було модним вести особистий щоденник, зараз у сучасного покоління є нове захоплення - ведення блогу. Залежно від типу блогу і платформи, на якій він розташований, це дія виконується по-різному. Найбільш популярним явищем на сьогоднішній день є блог на ЖЖ або ліру.
Вам знадобиться
  • аккаунт на блозі Live Journal або LiveInternet.
Інструкція
1
Live Journal - в перекладі «Живий журнал», звідси пішла скорочена назва «ЖЖ». Live Internet - це велика кількість блогів, об'єднаних одним сайтом, оформленням, можливостями і т.д. Грубо кажучи, це платформа, на якій будь-який зареєстрований користувач може створити свій щоденник і ділитися своїми думками з друзями та знайомими.
2
Процедура реєстрації в даному сервісі не відрізняється від інших сайтів і займає всього кілька хвилин. Після завершення реєстрації необхідно увійти в свій аккаунт, також це дія необхідно вчинити, якщо ви раніше заводили свій блог. У правому верхньому кутку головної сторінки введіть свій логін і пароль, потім натисніть кнопку Enter.
3
Опинившись у своєму акаунті, натисніть на ім'я вашого аккаунта, яке знаходиться поруч з кнопкою «Вихід» в тому ж правому верхньому куті. Перед вами повинна з'явитися ваша особиста сторінка, для редагування будь-якої записи необхідно перейти до неї, натиснувши на її заголовок. Потім натисніть на кнопку Edit, а після завершення редагування натисніть кнопку «Зберегти запис ».
4
Блоги на платформі LiveInternet побудовані за таким же принципом: безліч блогів об'єднані єдиною мережею. Вхід до акаунту відбувається наступним чином: на головній сторінці LiveInternet зверніть увагу на верхню строчку меню «Увійти», там є 3 посилання. Натисніть на посилання «В щоденник» і введіть логін і пароль, потім натисніть кнопку «Увійти».
5
Для входу в свій щоденник натисніть посилання «Мій щоденник» в правій частині верней строчки меню. Опинившись в щоденнику, натисніть на заголовок запису, яку ви хотіли б редагувати.
6
Натисніть посилання «Редагувати» і після внесення всіх змін натисніть кнопку «Опублікувати». Т.к. ваша запис була оновлена, ви можете знову розповісти друзям про це, зробивши ретвіт статті.